امروز تیتر صفحه اول روزنامه همشهری، توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده است. روزنامه همشهری تیتر یک شماره امروز خود را به «اخباری که نباید ببینید» اختصاص داده است. روزنامه همشهری در این تیتر به این موضوع پرداخته است که حاشیه‌سازی‌های ضد انقلاب مانع دیده شدن خبرهای خوش می‌شود. این تیتر واکنش‌های زیادی را به دنبال داشته […]

 امروز تیتر صفحه اول روزنامه همشهری، توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده است.

تیتر یک روزنامه همشهری که جلب‌توجه کرد

روزنامه همشهری تیتر یک شماره امروز خود را به «اخباری که نباید ببینید» اختصاص داده است. روزنامه همشهری در این تیتر به این موضوع پرداخته است که حاشیه‌سازی‌های ضد انقلاب مانع دیده شدن خبرهای خوش می‌شود. این تیتر واکنش‌های زیادی را به دنبال داشته است.

درمان رایگان کودکان زیر هفت سال، همکاری دولت و شهرداری برای ساخت ۱۵۰ هزار خانه، خودکفایی صنعت نیروگاهی، افزایش صادرات نفت و سقوط نرخ دلار از جمله مواردی است که از نظر این روزنامه به آن توجه لازم نشده است.

برترین ها

+

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.