به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر صبح سه‌شنبه در مراسم روز جهانی کار و کارگر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر اظهار کرد: به منظور حمایت از کارگران در استان بوشهر اقدامات خوبی صورت گرفته و مدیریت استان اهتمام ویژه‌ای در این زمینه دارند. سعید حیدری بیان کرد: در راستای […]

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر صبح سه‌شنبه در مراسم روز جهانی کار و کارگر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر اظهار کرد: به منظور حمایت از کارگران در استان بوشهر اقدامات خوبی صورت گرفته و مدیریت استان اهتمام ویژه‌ای در این زمینه دارند.

سعید حیدری بیان کرد: در راستای حمایت از جامعه کارگری استان بوشهر تلاش‌های فراوانی صورت گرفته و کمیسیون کارگری استان بوشهر موضوعات مرتبط با کارگران به صورت مستمر دنبال می‌شود.

جشن روز کارگر در بوشهر برگزار شد

وی با اشاره به نقش مهم کارگران در اقتدار و پیشرفت‌های کشور بیان کرد: با توجه به نامگذاری امسال به نام سال جهش تولید با مشارکت مردم، کارگران نقش بسیار مهمی در این زمینه خواهند داشت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر نیز در این مراسم اظهار کرد: دفاع از حق و حقوق کارگران را به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار داریم و در این راستا پیگیری‌های فراوانی صورت گرفته است.

مصدق کشاورزی پرداخت به‌موقع حق و حقوق و مطالبات کارگران را یک ضرورت دانست و اضافه کرد: همه دستگاه‌ها و کارفرمایان برای احقاق حقوق کارگران باید پای کار باشند و تلاش ویژه‌ای در این زمینه داشته باشند.

وی جامعه کارگری استان بوشهر را دارای ۳۵۴ هزار نفر جمعیت عنوان کرد و ادامه داد: به حوزه سلامت، ایمنی و بهداشت کار کارگران نگاه ویژه‌ای داریم و انتظار داریم که ضمن توجه به قانون کار و انضباط کارگاهی، کارفرمایان باید حقوق و عزت کارگر را رعایت کنند.

جشن روز کارگر در بوشهر برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر افزود: به منظور تامین مسکن کارگران منطقه ویژه اقتصادی بوشهر آماده همکاری و واگذاری زمین به کارگران هستیم و امیدواریم با همراهی کارفرمایان این موضوع مهم محقق شود.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر نیز در این مراسم ضمن تقدیر از حضور مسوولان و تشکر از برگزار کنندگان این مراسم بیان کرد: بیش از هزار و ۳۰۰ نفر از کارگر در این منطقه مشغول به کار هستند که تلاش داریم حامی این قشر باشیم.

احمد دشتی‌زاده بیان کرد: تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات و کاهش چالش‌های کارگران و کارفرمایان در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر به کار می‌گیریم تا شاهد دستیابی به بهترین نتیجه باشیم.

جشن روز کارگر در بوشهر برگزار شد

مراسم تجلیل از کارگران نمونه منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با حضور رییس کل دادگستری بوشهر، فرماندار بوشهر، مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی بوشهر، شهردار و رییس شورای شهر بوشهر، مدیرکل تامین اجتماعی بوشهر، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی بوشهر، مسوول بسیج کارمندی و ادارات استان بوشهر، جانشین سپاه شهرستان بوشهر، رییس گمرک منطقه ویژه، اعضای شورای اداری استان و شهرستان برگزار شد.

قرائت بیانیه توسط نماینده تشکل‌های کارگری استان بوشهر، اجرای گروه طنز زنگل، تجلیل از کارگران نمونه و قرعه‌کشی و اهدای جوایز بین حاضرین از دیگر بخش‌های این مراسم بود که به میزبانی شرکت صدف در منطقه ویژه بوشهر برگزار شد.

در این مراسم تعدادی از کارکنان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با اهدای لوحی، از تلاش‌های احمد دشتی‌زاده مدیرعامل این منطقه تجلیل کردند.

جشن روز کارگر در بوشهر برگزار شد

جشن روز کارگر در بوشهر برگزار شد

جشن روز کارگر در بوشهر برگزار شد

جشن روز کارگر در بوشهر برگزار شد

جشن روز کارگر در بوشهر برگزار شد

منبع: مـهر

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.