تغییر نام باشگاه استقلال جنجالی شد
تغییر نام باشگاه استقلال جنجالی شد

فارس نوشت: بهتاش فریبا در خصوص دیدار مهم و حساس استقلال مقابل تراکتور، اظهار داشت: فردا بازی سختی خواهد بود. تراکتور هواداران پرشوری دارد که بسیار حامی این تیم هستند. از نظر فنی با رفتن خمز طبیعی است که تراکتور دچار افت شود. به هرحال وقتی سرمربی یک تیم عوض می‌شود تا تفکراتش در آن […]

- تغییر نام باشگاه استقلال جنجالی شد

فارس نوشت: بهتاش فریبا در خصوص دیدار مهم و حساس استقلال مقابل تراکتور، اظهار داشت: فردا بازی سختی خواهد بود. تراکتور هواداران پرشوری دارد که بسیار حامی این تیم هستند. از نظر فنی با رفتن خمز طبیعی است که تراکتور دچار افت شود. به هرحال وقتی سرمربی یک تیم عوض می‌شود تا تفکراتش در آن تیم پیاده شود، زمان می‌برد. با اینحال استقلال شرایط خوبی دارد و امیدوارم فردا برنده بازی باشد.

وی افزود: شرایط جدول هم به گونه‌ای است که اگر امتیاز از دست بدهیم، شاید شرایط قهرمانی را از دست بدهیم. سپاهان و پرسپولیس هم با هم بازی دارند. روز سخت استقلال است و شاید بتوان گفت فردا تا حد زیادی تکلیف تیم قهرمان مشخص خواهد شد. امیدوارم فردا اتفاقات خوبی برای استقلال بیفتد.

پیشکسوت استقلال درمورد اینکه با توجه به اینکه بازی‌های بعدی استقلال راحت‌تر به نظر می‌رسند آیا بازی با تراکتور پیچ آخر قهرمانی استقلال است، عنوان کرد: نه، به نظرم پیچ آخر نیست. به جز این بازی، ۵ بازی و ۱۵ امتیاز دیگر مانده است. معمولا بازی‌هایی که آسان به نظر می‌آیند، سخت‌تر هستند. آن‌ها می‌خواهند خودشان را نشان بدهند و رتبه جدولی را بهتر کنند. برای همین با چگ و دندان به زمین می‌آیند؛ بنابراین بازی آسانی وجود ندارد.

وی درخصوص اینکه با توجه به غیبت نفراتی مانند سیلوا و سهرابیان، نگرانی‌هایی پیرامون از دست رفتن امتیاز در تبریز وجود دارد، گفت: این بازیکنان مدتیست همراه تیم نیستند، اما بقیه نفرات زحمت می‌کشند و خوب هم کار کردند. در فوتبال چیزی از قبل مشخص نیست. در تبریز ما سال گذشته برد شیرینی به دست آوردیم و با ۷ گل برنده شدیم. این اتفاق می‌تواند از نظر روحی به استقلال کمک کند. فریبا درمورد درمورد انتقاداتی که بعد از هر بازی به نوع بازی استقلال می‌شود، اظهار داشت: اصلا مهم نیست چطور بازی می‌کنید. مگر رئال مادرید مقابل منچسترسیتی چگونه بازی کرد؟ آنچلوتی حرف قشنگی زد. گفت اگر لازم باشد ۲ دروازه‌بان می‌گذارم. یعنی باید هرکاری کنیم تا برنده باشیم و فقط ۳ امتیاز بازی مهم است. بازی فردا هم همینطور است.

پیشکسوت استقلال مورد واگذاری این باشگاه به هلدینگ خلیج فارس، گفت: الان درمورد این واگذاری نمی‌توانیم حرفی بزنیم. زمان نشان می‌دهد این حرکت درست یا غلط بوده است. البته از نظر کسب مجوز حرفه‌ای و حضور در مسابقات آسیایی کار درستی بود، ولی اینکه آیا این واگذاری خوب بوده یا نه، باید زمان بگذرد.

وی درخصوص اینکه بسیار معتقدند تغییر نام استقلال و اضافه شدن پسوند خلیج فارس، اصالت این باشگاه را خراب می‌کند، عنوان کرد: من هم جزو منتقدین این موضوع هستم. صددرصد باید مقاومت شود که استقلال پسوندی نداشته باشد. صحبت از سابقه بالای ۵۰ سال است. اینکه امروز هلدینگی بیاید یک اسم بگذارند، خوب کار نکند و دو سال بعد هلدینگ دیگری بیاید اسمش را عوض کند، اصالت را از بین می‌برد. من حتی اضافه کردن پسوند را دوست ندارم. نام استقلال فقط باید استقلال باشد.

منبع: اطلاعات انلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.