«تابناک با تو» – معنی ایموجی قلب‌ها می‌تواند بسته به رنگ و زمانی که در آن استفاده می‌شوند، متفاوت باشد که به معنی هرکدام از آن‌ها جداگانه پرداخته ایم. معنی ایموجی‌های قلب به رنگ‌های مختلف ایموجی‌ها جایگزینی عالی برای پیام‌های کوتاه و انتقال احساساتی هستند که نوشتن آن‌ها برایتان سخت و وقت گیر است. هر […]

معنی پنهان ایموجی های قلب؛ سفید، بنفش، آبی و ... (نمناک) 

معنی پنهان ایموجی های قلب؛ سفید، بنفش، آبی و ... (نمناک)«تابناک با تو» – معنی ایموجی قلب‌ها می‌تواند بسته به رنگ و زمانی که در آن استفاده می‌شوند، متفاوت باشد که به معنی هرکدام از آن‌ها جداگانه پرداخته ایم.

معنی ایموجی‌های قلب به رنگ‌های مختلف

ایموجی‌ها جایگزینی عالی برای پیام‌های کوتاه و انتقال احساساتی هستند که نوشتن آن‌ها برایتان سخت و وقت گیر است. هر ایموجی معنی مخصوص به خود دارد که به جای شرح و تفصیل یک موضوع، به راحتی با استفاده از آن می‌توان حس و حال خود را بیان کرد. ایموجی قلب یکی از ایموجی‌هایی است که از سوی کاربرای فضای مجازی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، اگر شما نیز در چت‌ها و پیام هایتان از این ایموجی استفاده می‌کنید بهتر است با معانی آن‌ها در این بخش از نمناک آشنا شوید تا سوء تفاهم ایجاد نشود، زیرا برای بیان هر نوع عشق و احساس، ایموجی قلب متفاوتی وجود دارد.

معنی ایموجی قلب قرمز چیست؟

اکثر افراد برای نشان دادن عشق بی‌قید و شرط، محبت و دوست داشتن خود به دیگری از ایموجی قلب قرمز استفاده می‌کنند، اما این ایموجی معنای دیگری نیز دارد و برای ابراز همدردی با کسانی که در شرایط سخت هستند، استفاده می‌شود و نمادی از ابراز قدردانی، خوشبختی، محبت و احساسات است.

معنی پنهان ایموجی های قلب؛ سفید، بنفش، آبی و ... (نمناک)

ایموجی قلب نارنجی چه معنی دارد؟

اگر می‌خواهید به مخاطبتان بگویید که هیچ رابطه‌ی دیگری به جز دوستی میان ما نیست، ایموجی قلب نارنجی برای او ارسال کنید، قلب نارنجی به معنای مراقبت، راحتی و آرامش بسیار است.

معنی ایموجی قلب آبی چیست؟

ایموجی قلب آبی به مخاطبتان نشان می‌دهد که شما به او وفادارید و رابطه دوستانه تان عمیق است. شکلک قلب آبی نماد اعتماد، هماهنگی، صلح و وفاداری است و برای چت‌های گروهی و پیام‌هایی در عین حال خنثی و احساسی مناسب است.

ایموجی قلب سیاه کی استفاده می‌شود؟

اگر مخاطبتان برای شما ایموجی قلب سیاه ارسال نموده؛ ممکن است بخواهد به شما نشان دهد چیزی او را آزار داده یا ناراحت است. بیشتر اوقات، قلب سیاه در پیام پیشنهاد یک جدایی و ناامیدی طرف مقابل است. از این ایموجی برای ابراز همدردی همراه پیام تسلیت نیز استفاده می‌کنند.

معنی پنهان ایموجی های قلب؛ سفید، بنفش، آبی و ... (نمناک)

معنی ایموجی قلب قهوه‌ای چیست؟

قهوه‌ای رنگ اطمینان، ایمنی و امنیت است و نمادی از علاقه به قهوه بوده و حس تلخی و شیرینی را بیان کند. از این شکلک برای بحث در مورد موضوعات مربوط به نژاد و رنگ پوست استفاده می‌شود.

ایموجی قلب سبز نشانه چیست؟

ایموجی قلب سبز در موقعیت‌های مختلف معنای متفاوتی دارد، شکلک قلب سبز گاهی نشان دهنده خیانت یا فریب، گاهی آشتی بعد از دعوا، گاهی نشان دهنده ارتباط سبز و سالم‌تر و گاهی نیز می‌تواند حسادت یا عشق حسودانه را نشان دهد. گیاهخواران از این شکلک برای نشان دادن علاقه‌ی خود به گیاه‌خواری استفاده می‌کنند.

معنی ایموجی قلب سفید چیست؟

بسیاری از افراد از ایموجی قلب سفید در چت هایشان استفاده می‌کنند، از این ایموجی می‌توان برای نشان دادن مهربانی و بی‌گناهی، بیان دوستی و روابط خالص استفاده کرد. سفید از بعد مثبت به معنای اخلاص، پاکی و معصومیت و از نظر منفی نشان دهنده پوچی، غم و انزوا است و در برخی فرهنگ‌ها از آن نشانه مرگ است.

ایموجی قلب بنفش چه معنی دارد؟

قلب بنفش، شکلک مورد علاقه و محبوب بسیاری از افراد به خصوص طرفداران گروه پسرانه کره‌ای BTS است، از ایموجی قلب بنفش برای تأکید بر زرق و برق و ثروت و نشان دادن علاقه به چیز‌های بنفش استفاده می‌شود. قلب بنفش گاهی نشان دهنده عشق به والدین و جذابیت جنسی است.

معنی پنهان ایموجی های قلب؛ سفید، بنفش، آبی و ... (نمناک)

ایموجی قلب زرد نشانه چیست؟

برخی از افراد از ایموجی قلب زرد استفاده می‌کنند، زیرا بر این باورند که رنگ زرد نمادی از شادی، انرژی مثبت و امید بوده و نشان دهنده وفاداری، مهربانی، صداقت، خلاقیت و سایر ویژگی‌های مثبت است. شکلک قلب زرد، عشق را منتقل کرده و بیشتر برای ابراز دوستی یا عشق بین شما و اعضای خانواده‌تان استفاده می‌شود.

ایموجی قلب شکسته چه معنی دارد؟

بسیاری از افراد برای نشان دادن درد و حسرت عاطفی، اندوه پس از دل شکستگی، از دست دادن یا سایر مشکلات از ایموجیر قلب شکسته استفاده می‌کنند.

معنی ایموجی قلب با نقطه (قلب علامت تعجب) چیست؟

گرچه بیشتر ایموجی‌های قلب نشان دهنده دوست داشتن هستند، اما شکلک علامت تعجب قلب شکل، در مورد احساس دوست داشتن نیست، بلکه در مورد به اشتراک گذاشتن دیدگاه و موافقت خود در مورد یک موضوع بسیار مهم می‌باشد و در آن برای تأکید بر توافق استفاده می‌شود.

ایموجی قلب تپنده چه معنایی دارد؟

شما با ارسال ایموجی قلب تپنده به مختاطب خود نشان می‌دهید که از صحبت‌های او هیجان زده شدید و حس عشق در شما به وجود آمده است. بیشتر افراد برای ابراز انتقال ایده‌ها یا ابراز احساس سلامتی، سرزندگی، عشق پرشور، خوشبختی، هیجان و حتی وسواس از این ایموجی استفاده می‌کنند.

معنی ایموجی دو قلب چیست؟

بسیاری از افراد از ایموجی دو قلب در روابط دوستانه و در روابط عاشقانه استفاده می‌کنند، زیرا ایموجی دو قلب، هم به عنوان سمبل عشق کاربرد دارد و هم نشان دهنده محبت به دیگر روابط نزدیک مانند خانواده و دوستان است.

ایموجی قلب باندپیچی شده چه معنی دارد؟

ایموجی قلب باندپیچی شده نمادی از یک قلب شفا یافته چه از عشق یا ضربه جسمی است. از این ایموجی برای اشاره به روند بهبودی یا ابراز همدردی با فردی که دوران سختی را سپری می‌کند، استفاده می‌شود. قلب باندپیچی شده در کل نماد قلب التیام‌یافته، ‏ تندرست، ‏ خوب شدن، ‏ در حال بازیابی، ‏ در حال بهبود، ‏ سالم‌تر، قلب سالم‌تر، بهبودی، اصلاح، مرمت و شفا می‌باشد.

معنی پنهان ایموجی های قلب؛ سفید، بنفش، آبی و ... (نمناک)

ایموجی قلب با روبان به چه معناست؟

گاهی از ایموجی قلب با روبان استفاده می‌کنیم و نمی‌دانیم معنی آن چیست، ایموجی یک قلب با یک روبان رنگارنگ دور آن، به معنای این است که شما عشق من هستید و گاهی نشان دهنده این است که قلب‌تان را به عنوان هدیه به شخصی دهید.

ایموجی قلب چرخان به چه معناست؟

قلب‌های چرخان نشان دهنده عشق متقابل به یک شخص یا یک گروه، عاشق شدن و احساسات شدید و گرم است و برای بیان حس متحرک یا افزایش یافته مانند احساس سرگیجه از عشق، محبت یا شادی استفاده می‌شود.

لب درخشان در ایموجی‌ها چه معنی دارد؟

اگر می‌خواهید به مخاطب خاص خود بگویید که تو تمام دنیای من هستی و عشقم به تو فرا زمینی است، از ایموجی قلب درخشان استفاده نمایید، این ایموجی احساس آرامش روی زمین و امواج مثبت و حسن نیت را انتقتال می‌دهد.

منبع: نمناک

+

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.