سیل و تگرگ این ۱۶ استان را تهدید می‌کند
سیل و تگرگ این ۱۶ استان را تهدید می‌کند

جماران نوشت: طبق آخرین پیش بینی های بارشی، برای روزهای پیش رو در بخش هایی از استان های غربی و جنوب غربی کشور، میزان و شدت بارش ها قابل توجه ظاهر شده و احتمال وقوع سیلاب را به همراه خواهد داشت. استان های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، فارس، غرب هرمزگان، کرمانشاه […]

جماران نوشت: طبق آخرین پیش بینی های بارشی، برای روزهای پیش رو در بخش هایی از استان های غربی و جنوب غربی کشور، میزان و شدت بارش ها قابل توجه ظاهر شده و احتمال وقوع سیلاب را به همراه خواهد داشت.

استان های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، فارس، غرب هرمزگان، کرمانشاه و ایلام شاهد بارش های سیلابی خواهند بود.

میزان بارش ها در برخی مناطق می تواند حتی از ۱۰۰ میلی متر نیز بیشتر ظاهر شده و احتمال وقوع سیلاب را در مناطق قرمز رنگ الگو بسیار بالا خواهد بود!

سیل و تگرگ این ۱۶ استان را تهدید می‌کند

هشدار نارنجی به کشاورزان در پی بارش تگرگ
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح نارنجی از فعالیت سامانه بارشی قوی در برخی استان ها خبر داد که سبب بروز سیلاب و آبگرفتگی معابر در حدود نیمی از مساحت کشور می شود.

بر اساس این هشدار این سامانه بارشی فعالیتش را سه شنبه در استان های ایلام، کرمانشاه، شمال خوزستان و غرب لرستان با رخداد «رگبار شدید باران، رعدوبرق، وزش باد شدید، در برخی نقاط گردوخاک و رخداد تگرگ» شروع می کند.

 

 

 

منبع: اطلاعات انلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.