مجید جلالی، رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال به تازگی گفته بود برای هدایت تیم ملی امید با یحیی گل محمدی وارد مذاکره شده است اما سرمربی سابق تیم پرسپولیس هوای حضور در یک تیم باشگاهی را در سر دارد و در تلاش است با رفع مشکلات شخصی اش راهی تبریز شود و هدایت تراکتور را […]

- همه مربیان به این تیم «نه» می‌گویند!/ تیم ملی طلسم شده است

مجید جلالی، رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال به تازگی گفته بود برای هدایت تیم ملی امید با یحیی گل محمدی وارد مذاکره شده است اما سرمربی سابق تیم پرسپولیس هوای حضور در یک تیم باشگاهی را در سر دارد و در تلاش است با رفع مشکلات شخصی اش راهی تبریز شود و هدایت تراکتور را برعهده بگیرد. این بدین معنی است که حضور یحیی گل محمدی هم در تیم امید منتفی است.

سال گذشته و پیش از اینکه هدایت تیم امید به رضا عنایتی محول شود، فدراسیون فوتبال خیلی تلاش کرد، هدایت این تیم را به مجتبی  حسینی سرمربی وقت تیم پیکان محول کند. مجتبی حسینی بدون شک گزینه خوبی برای هدایت تیم امید بود. به این خاطر که در تیم‌های تحت هدایت به خصوص پیکان جوانان زیادی را رو کرده بود و به جوان‌ها همواره در ترکیب تیم‌های باشگاهی‌اش میدان می‌داد. اما اوترجیح داد راهی تیم آلومینیوم اراک شود.

همه مربیان اسمی و صاحب سبک به تیم ملی امید «نه» می‌گویند و این یکی از دلایل عدم صعود امید به المپیک در دهه‌های اخیر بوده است. دلیل اینکه همه مربیان اسمی و صاحب سبک به تیم ملی امید نه می‌گویند هم واضح و مبرهن است. دستمزدی که فدراسیون فوتبال برای مربیان در تیم امید در نظر می‌گیرد با دستمزدی که مربیان مد نظر در تیم‌های باشگاهی می‌گیرند، خیلی فاصله دارد و این فاصله آنقدر زیاد است که مربی بر اساس عقل و منطق نمی‌تواند به خود بقبولاند که هدایت تیم باشگاهی را رها و راهی تیم امید شود.

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.