درس سایپایی‌ها به ایران خودرو؛ خریداران پژو پارس غافلگیر شدند!
درس سایپایی‌ها به ایران خودرو؛ خریداران پژو پارس غافلگیر شدند!

 اقتصادنیوز نوشت: ساینا S دوگانه سوز به متقاضیانی که موعد تحویل خودروی آن‌ها زمستان ۱۴۰۲ بوده، تحویل داده می‌شود. خودروسازی سایپا اعلام کرد؛ این متقاضیان می توانند ۱۵ روزه تکمیل وجه کرده و خودروی مورد نظر خود را از نارنجی های جاده مخصوص دریافت کنند. آن طور که خودروساز ساکن کیلومتر ۱۵ جاده مخصوص اعلام […]

- درس سایپایی‌ها به ایران خودرو؛ خریداران پژو پارس غافلگیر شدند!

 اقتصادنیوز نوشت: ساینا S دوگانه سوز به متقاضیانی که موعد تحویل خودروی آن‌ها زمستان ۱۴۰۲ بوده، تحویل داده می‌شود.

خودروسازی سایپا اعلام کرد؛ این متقاضیان می توانند ۱۵ روزه تکمیل وجه کرده و خودروی مورد نظر خود را از نارنجی های جاده مخصوص دریافت کنند.

آن طور که خودروساز ساکن کیلومتر ۱۵ جاده مخصوص اعلام کرده قیمت ساینا S دوگانه سوز برای این مشتریان حدود ۲۸۷ میلیون تومان خواهد بود.

بنابراین شاهد هستیم که خودروسازی سایپا ساینا S دو گانه سوز را با قیمت قبل تحویل می دهد.

با توجه به واگذاری ساینا S دوگانه سوز به قیمت یاد شده شاهد هستیم که شرکت های خودروساز همچنان برخی از محصولات خود را با قیمت زیر ۳۰۰ میلیون تومانی فاکتور می کنند.

البته مدیران سایپا به ثبت نام کنندگان برای ساینا S دوگانه سوز پیشنهاد داده اند که می توانند به جای این محصول دو گانه سوز کوییک S با استانداردهای ۸۵ گانه یا ساینا S با استانداردهای ۸۵ گانه را تحویل بگیرند.

نارنجی های جاده مخصوص حاضرند کوییک S با استاندارد ۸۵گانه را با قیمتی حدود ۲۹۹ میلیون تومان و ساینا S با استاندارد ۸۵گانه نیز با قیمتی حوالی ۳۴۰ میلیون تومان فاکتور کنند.

البته متقاضیان می توانند این طرح پیشنهادی سایپا را بپذیرند یا همان ساینا S دو گانه سوز را دریافت کنند.

خودروسازی سایپا در حالی ساینا S دوگانه سوز را بدون افزایش قیمت به متقاضیان قبلی این خودرو واگذار می کند که شاهد بودیم ایران خودرویی ها تنها زمانی حاضر شدند به تعهدات خود درباره پژو پارس عمل کنند که قیمت کارخانه ای خودرو را افزایش دادند. بنابراین می توان گفت سایپایی ها به ایران خودرو درباره عمل به تعهدات معوق درس دادند.

 

منبع: اطلاعات انلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.