استقلال در روزی که سید حسین حسینی کاپیتان اول و ملی‌پوش خودش را به خاطر محرومیت در اختیار نداشت، برای اولین بار در این فصل به محمدرضا خالد آبادی اعتماد کرد و این سنگربان هم توانست دروازه آبی پوشان را بسته نگه دارد اما بعید به نظر می‌رسد گل نخوردن در تبریز زمینه برای فیکس […]

- تبعید دوباره  یک استقلالی به نیمکت

استقلال در روزی که سید حسین حسینی کاپیتان اول و ملی‌پوش خودش را به خاطر محرومیت در اختیار نداشت، برای اولین بار در این فصل به محمدرضا خالد آبادی اعتماد کرد و این سنگربان هم توانست دروازه آبی پوشان را بسته نگه دارد اما بعید به نظر می‌رسد گل نخوردن در تبریز زمینه برای فیکس شدن اودر آینده را فراهم کند. با توجه به اهمیت فوق العاده زیاد دیدارهای باقیمانده استقلال و شرایط جدول، قطعاً جواد نکونام در دیدارهای آینده دوباره به حسین حسینی میدان می‌دهد و خالد آبادی چاره‌ای ندارد جز اینکه بار دیگر به یمکت ذخیره‌ها بازگردد. البته این مسئله به معنای ضعف او نیست بلکه حساسیت کار جای هیچ گونه ریسکی را برای سرمربی استقلال باقی نمی‌گذارد و در این مورد همه کارشناسان به جواد نکونام حق می‌دهند.

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.