شجاع خلیل‌زاده بعد از تساوی صفر – صفر تیم‌های فوتبال تراکتور تبریز و استقلال اظهار کرد: از هواداران تشکر می‌کنم که به ورزشگاه آمدند و تراکتور را تشویق کردند. به نظرم در این مسابقه تیم برتر زمین بودیم. مدافع تراکتور در مورد برخوردی که میان مهرداد محمدی و او پیش آمد و آرنج مهاجم استقلال […]

- بازیکن استقلال صد درصد باید اخراج می‌شد/ لب من هشت تا بخیه خورد و دندانم شکست!

شجاع خلیل‌زاده بعد از تساوی صفر – صفر تیم‌های فوتبال تراکتور تبریز و استقلال اظهار کرد: از هواداران تشکر می‌کنم که به ورزشگاه آمدند و تراکتور را تشویق کردند. به نظرم در این مسابقه تیم برتر زمین بودیم.

مدافع تراکتور در مورد برخوردی که میان مهرداد محمدی و او پیش آمد و آرنج مهاجم استقلال با صورت وی برخورد کرد، گفت: برخورد در فوتبال پیش می‌آید. به تصمیم داور مسابقه احترام می‌گذارم، اما کارشناسان می‌توانند در این باره تصمیم بگیرند. به نظرم محمدی صد درصد باید اخراج می‌شد، چون لب من هفت یا هشت بخیه خورد و دندانم شکست.

تراکتور با ۴۱ امتیاز، موقتاً در جایگاه چهارم جدول لیگ برتر باقی ماند.

بیشتر بخوانید: هدیه استقلال به پرسپولیس در تبریز/ توقف بدموقع تیم نکونام مقابل تراکتور

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.