ریکاردو آلوس، هافبک تیم فوتبال تراکتور پس از تساوی بدون گل با استقلال گفت: به نظرم عملکرد خوبی داشتیم، صادقانه می‌گویم که می‌توانستیم ۳ امتیاز بازی را بدست آوریم. متاسفانه نتوانستیم پیروز شویم. وی در خصوص اینکه نتوانست در این مسابقه پاس گل بدهد، گفت: دلیلی ندارد، من به پاس گل دادن یا ندادن فکر […]

- باید استقلال را شکست می‌دادیم/ تغییر سرمربی؟ نظری ندارم!

 ریکاردو آلوس، هافبک تیم فوتبال تراکتور پس از تساوی بدون گل با استقلال گفت: به نظرم عملکرد خوبی داشتیم، صادقانه می‌گویم که می‌توانستیم ۳ امتیاز بازی را بدست آوریم. متاسفانه نتوانستیم پیروز شویم. وی در خصوص اینکه نتوانست در این مسابقه پاس گل بدهد، گفت: دلیلی ندارد، من به پاس گل دادن یا ندادن فکر نمی‌کنم و تنها با برد تراکتور خوشحال می شوم.

من اینجا هستم که به تیم کمک کنم. آلوس در خصوص اینکه تعداد هواداران تراکتور نسبت به گذشته کمتر بود، اظهار داشت: طبیعی است زیرا ما آنچنان خوب نبودیم ولی ما نهایت توانمان را می‌گذاریم. ما می‌خواهیم نتیجه‌ای که هواداران می‌خواهند را کسب کنیم. از آنها عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم در بازی‌های آینده هواداران بیشتر نیز بیایند زیرا که ما یک خانواده هستیم.

هافبک تراکتور در خصوص بازی جام حذفی نیز اظهار داشت: من بازی به بازی فکر می‌کنم، اینکه ۳ امتیاز بازی‌ها را بدست آوریم. آلوس در خصوص جدایی خمز نیز اظهار داشت: تصمیم با باشگاه است. من نظری ندارم و به مربی جدید خوشامد می‌گویم.

بیشتر بخوانید: بازیکن استقلال صد درصد باید اخراج می‌شد/ لب من هشت تا بخیه خورد و دندانم شکست!

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.