سردار آزمون می‌تواند مقابل بایرلورکوزن بازی کند
سردار آزمون می‌تواند مقابل بایرلورکوزن بازی کند

در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا فرداشب تیم فوتبال آ اس رم به مصاف بایرلورکوزن می‌رود و این دیدار در حالی برگزار خواهد شد که تابستان گذشته سردار آزمون به صورت قرضی از بایرلوکوزن  راهی رم شد و مطمئنا این موضوع بر جذابیت این بازی خواهد افزود. در سال‌های گذشته بسیاری از تیم‌ها بازیکنانی را […]

- سردار آزمون می‌تواند مقابل بایرلورکوزن بازی کند

در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا فرداشب تیم فوتبال آ اس رم به مصاف بایرلورکوزن می‌رود و این دیدار در حالی برگزار خواهد شد که تابستان گذشته سردار آزمون به صورت قرضی از بایرلوکوزن  راهی رم شد و مطمئنا این موضوع بر جذابیت این بازی خواهد افزود.

در سال‌های گذشته بسیاری از تیم‌ها بازیکنانی را که به صورت قرضی راهی تیمی دیگر می‌کردند در قراردادهایشان قید می‌شد که در صورت رو به روی ۲ تیم بازیکن قرضی نمی‌تواند مقابل تیم سابقش بازی کند و شایعاتی مبنی بر عدم حضور سردار آزمون در این دیدار شنیده می‌شد.

سیمون رولفس مدیر ورزشی باشگاه بایرلورکوزن در واکنش به حضور سردار آزمون مقابل این تیم در نیمه‌نهایی لیگ اروپا گفت: در حال حاضر این یک مسئله عادی در فوتبال محسوب می‌شود. هیچ بندی در قرارداد آزمون وجود ندارد که بخواهد او را از حضور در بازی با لورکوزن منع کند.

سردار آزمون تا سال ۲۰۲۷ با بایرلورکوزن قرارداد دارد، اما کاملا از حضور در پایتخت ایتالیا خوشحال است. او حتی در زمستان دو پیشنهاد وسوسه‌کننده از لالیگا را رد کرد تا در رم بماند. آزمون از زمانی که هدایت رمی‌ها را دنیله ده روسی برعهده گرفته است فرصت بیشتری برای بازی کردن به دست آورده است.

باشگاه خبرنگاران

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.