به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، داریوش شجاعیان، بازیکن تیم فوتبال هوادار پس از پیروزی برابر نفت و سوپرگلی که در این بازی به ثمر رساند، اظهار کرد: خداراشکر توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم. همه بازیکنان جنگیدیم و توانستیم خواسته‌های سرمربی را در زمین پیاده کنیم. او با اشاره به گل‌زنی‌اش در این بازی […]

- در کنار مسعود شجاعی پیشرفت می‌کنیم

به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، داریوش شجاعیان، بازیکن تیم فوتبال هوادار پس از پیروزی برابر نفت و سوپرگلی که در این بازی به ثمر رساند، اظهار کرد: خداراشکر توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم. همه بازیکنان جنگیدیم و توانستیم خواسته‌های سرمربی را در زمین پیاده کنیم.

او با اشاره به گل‌زنی‌اش در این بازی تصریح کرد: از کادر فنی ممنونم که اعتماد به نفس زیادی به تیم تزریق کردند، همین سبب شد که من هم بتوانم روند خوبی را داشته باشم که امیدوارم ادامه‌دار باشد تا خودمان را در رتبه‌های تک رقمی ببینیم. به نظرم گلزنی من حاصل تلاش تمام تیم است و از تک تکشان ممنونم. 

بازیکن هوادار در خصوص احتمال دعوتش به تیم ملی تاکید کرد: اگر دوباره دعوت شوم، خیلی خوشحال می‌شوم ولی نظر قلعه‌نویی مهم است. در هر صورت برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم و اگر بتوانم در برهه‌ای به تیم کمک کنم، چرا که نه!

او با بیان اینکه «دوران خوب و بد فوتبالی در استقلال داشتم،» ادامه داد: تداوم روند خوب را در هوادار برای اولین بار است که تجربه می‌کنم اما در استقلال هم تا قبل پارگی رباط به نظرم روند خوبی داشتم. از کادر فنی ممنونم که باعث می‌شوند روند خوب بازیکن در زمین معلوم شود.

شجاعیان همچنین درباره نقش مسعود شجاعی در پیشرفت هوادار خاطر نشان کرد: در عین حال که با تاکتیک مسعود شجاعی پیشرفت می‌کنیم، از لحاظ شخصیتی نیز با او پیشرفت می‌کنیم. مطمئن باشید او و کادر خوبش رفته رفته به جایگاهی که لایقش هستند می‌رسند. ما در کنار هم خوشحالیم و امیدوارم او را در کسوت لژیونر-مربی هم ببینیم.

انتهای پیام/

منبع: ایسـنا

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.