به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، سعید مظفری‌زاده، سرپرست تیم تراکتور، پس از بازی مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: بازی حساسی برای هر دو تیم بود. بچه‌های ما با تمرکز و خوب کار کردند. در دقایق پایانی نیمه دوم فشار آوردند و موقعیت خلق کردند اما متاسفانه موقعیت‌های ما به گل تبدیل نشد […]

- سرپرست تراکتور: دندان خلیل‌زاده لق شد!

به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، سعید مظفری‌زاده، سرپرست تیم تراکتور، پس از بازی مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: بازی حساسی برای هر دو تیم بود. بچه‌های ما با تمرکز و خوب کار کردند. در دقایق پایانی نیمه دوم فشار آوردند و موقعیت خلق کردند اما متاسفانه موقعیت‌های ما به گل تبدیل نشد و به تساوی دست پیدا کردیم. امیدوارم در بازی‌های آینده به نتایج بهتری دست پیدا کنیم.

مظفری‌زاده درمورد نارضایتی طرفداران تراکتور عنوان کرد: بدرفتاری‌ای از هواداران ندیدم و چون متوجه چنین چیزی نشدم نمی‌توانم در مورد آن صحبت کنم. هواداران ما خیلی خونگرم و خوب هستند و همیشه حامی تیم ما هستند. امروز موضوع خاصی ندیدیم.

او در مورد صحنه مشکوک در محوطه جریمه استقلال در دقایق ابتدایی بازی گفت: وقتی کنار زمین هستید خیلی روی جریان بازی مسلط نیستید. روی صحنه برخورد شجاع هم ما روی مصدومیت یکی از بازیکنان رسیدگی می‌کردیم که شدت برخورد با شجاع زیاد بود و به غیر از پارگی لب، دندانش لق شد. ما صحنه را دقیق ندیدیم.

او درباره مصدومیت صفا هادی نیز گفت: صفا یک گرفتگی خفیف در تمرینات داشت و پزشکان تشخیص دادند که استراحت کند و آسیب دیدگی‌اش  بیشتر نشود چون ما یک بازی حساس در جام حذفی و لیگ برتر داریم. 

سرپرست تراکتور در مورد اینکه آیا تعویض‌ها با حمید مطهری انجام می‌شد یا اینکه یحیی گل‌محمدی روی تعویض‌ها نظرش را اعمال کرده؟ گفت: آقای مطهری در کنفرانس خبری هم گفتند که ایشان مسئولیت فنی را برعهده دارند و فکر نمی‌کنم چنین چیزی وجود داشته باشد. متوجه ارتباط یا تماسی با ایشان روی نیمکت نشدم.

انتهای پیام/

منبع: ایسـنا

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.