در حالیکه تا چند روز قبل همه فکر می‌کردند با توجه به حساسیت رقابت‌های لیگ برتر، علی خطیر به رغم اختلافات جدی با جواد نکونام همچنان بر مسند کار باقی می‌ماند و حتی ملاقاتش با سایر مدیران استقلال نیز این فرضیه را تقویت می‌کرد، چهارشنبه شب ناگهان خبر آمد که مدیرعامل استقلال برکنار شده و […]

- جلسه برکناری خطیر همزمان با بازی استقلال!

در حالیکه تا چند روز قبل همه فکر می‌کردند با توجه به حساسیت رقابت‌های لیگ برتر، علی خطیر به رغم اختلافات جدی با جواد نکونام همچنان بر مسند کار باقی می‌ماند و حتی ملاقاتش با سایر مدیران استقلال نیز این فرضیه را تقویت می‌کرد، چهارشنبه شب ناگهان خبر آمد که مدیرعامل استقلال برکنار شده و با تصمیم هیئت مدیره دیگر این سمت را در اختیار ندارد و فرشید سمیعی فعلاً وظایف او را بر عهده گرفته است! اینطور که از اطراف باشگاه استقلال خبر می‌رسد اختلاف نظر شدید علی خطیر با احمد شهریاری که سه‌شنبه شب بر سر شکل پرداخت به بازیکنان استقلال به وجود آمد، نقش بسیار مهمی در عزل او داشت و حتی برخی افراد مدعی‌اند خطیر عملاً از شامگاه سه‌شنبه برکنار شده بود! همچنین خبرهای رسید حکایت از آن دارد که عصر چهارشنبه همزمان با بازی استقلال مقابل تراکتور در تبریز، جلسه هیئت مدیره و به نوعی هماهنگی برای برکناری علی خطیر انجام شد و مقرر گردید پس از پایان مسابقه این خبر اعلام شود که دقیقاً همین اتفاق هم رخ داد.

بیشتر بخوانید:  شوک شبانه به استقلال؛ مدیرعامل در حساس‌ترین زمان برکنار شد/ رونمایی از جانشین خطیر

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.