به گزارش سلام نو به نقل از مشرق از خبرگزاری آناتولی، وزیر کشور ترکیه امروز چهارشنبه اعلام کرد که نیروهای امنیتی این کشور ۴۱ نفر را به اتهام ارتباط با گروهک تروریستی داعش بازداشت کردند. «علی یرلی‌کایا» وزیر کشور ترکیه در این خصوص اعلام کرد که نیروهای امنیتی این کشور ۴۱ نفر را به اتهام […]

به گزارش سلام نو به نقل از مشرق از خبرگزاری آناتولی، وزیر کشور ترکیه امروز چهارشنبه اعلام کرد که نیروهای امنیتی این کشور ۴۱ نفر را به اتهام ارتباط با گروهک تروریستی داعش بازداشت کردند.

«علی یرلی‌کایا» وزیر کشور ترکیه در این خصوص اعلام کرد که نیروهای امنیتی این کشور ۴۱ نفر را به اتهام ارتباط با این گروهک تروریستی بازداشت کردند.

وزیر کشور ترکیه در رسانه اجتماعی «ایکس» (توییتر سابق) خبر داد که این بازداشت‌ ها طی عملیات نیروهای امنیتی ترکیه در ۱۲ استان این کشور صورت گرفته است.

این در حالیست که وزیر کشور ترکیه پیشتر در فروردین ماه سال جاری، از بازداشت ۵۱ نفر به اتهام ارتباط با گروهک تروریستی داعش خبر داده بود.

به گزارش العربیه، پس از اینکه این گروهک تروریستی مسئولیت تعدادی از حملات مرگبار در ترکیه را برعهده گرفت، آنکارا عملیات‌ علیه عناصر این گروهک را گسترش داد. از جمله حملات مرگبار داعش در ترکیه، حمله مسلحانه در ژانویه ۲۰۱۷ به یک باشگاه شبانه در استانبول بود. در این حمله ۳۹ نفر جان باختند.

+

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.