امیدوارم تیم لایق‌تر قهرمان لیگ شود/ حساسیت باعث کسل شدن بازی شد
امیدوارم تیم لایق‌تر قهرمان لیگ شود/ حساسیت باعث کسل شدن بازی شد

وحید امیری  بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره تساوی بدون گل این تیم برابر تیم سپاهان  اظهار کرد: پس از اتفاقاتی که هفته گذشته رخ داد، همه تیم‌ها برای کسب ۳ امتیاز بازی یکدل شده بودند، اما متاسفانه شرایط جوری پیش رفت که با وجود تمام احترامی که برای سپاهان قائل هستم، این تیم با ارائه […]

- امیدوارم تیم لایق‌تر قهرمان لیگ شود/ حساسیت باعث کسل شدن بازی شد

وحید امیری  بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره تساوی بدون گل این تیم برابر تیم سپاهان  اظهار کرد: پس از اتفاقاتی که هفته گذشته رخ داد، همه تیم‌ها برای کسب ۳ امتیاز بازی یکدل شده بودند، اما متاسفانه شرایط جوری پیش رفت که با وجود تمام احترامی که برای سپاهان قائل هستم، این تیم با ارائه یک بازی فشرده، نفرات تأثیرگذار ما را مهار کرد. این امر شرایط را سخت کرده بود.

او  افزود: امروز واقعا هواداران سنگ تمام گذاشتند. دست تک‌تک آنها را می‌بوسم. این قول را می‌دهم تا روز آخر تلاش می‌کنیم و بازی به بازی پیش می‌رویم. هنوز هیچ چیزی تمام نشده و ۱۵ امتیاز مانده است. اختلاف یک امتیازی چیزی نیست که بخواهیم از اکنون برای اتفاقی که مدت‌ها است برایش زحمت کشیده‌ایم کنار بکشیم. به هواداران قول می‌دهیم تا روز آخر تلاش کنیم.

بازیکن پرسپولیس درمورد اینکه استقلال هم مانند سرخ‌پوشان باید در هفته‌های باقی‌مانده به مصاف نساجی انتهای جدولی برود، گفت: نساجی تیم قابل احترامی است که همیشه تا دقیقه ۹۰ تلاش می‌کند، اما بازی با این تیم برای هر ۲ تیم جدال مرگ و زندگی است. مطمئن باشید نساجی و پرسپولیس فوتبال زیبایی را به نمایش می‌گذارند. امیدوارم در نهایت تیمی که لایق قهرمانی است به این عنوان برسد.

امیری درباره واگذاری باشگاه و اینکه شنیده می‌شود بانک صادرات در صورت پیروزی مقابل سپاهان قرار بود به بازیکنان ۱۰۰ میلیون پرداخت کند؛ گفت: از این موضوع اطلاع نداشتم. به هر حال واگذاری استقلال و پرسپولیس برای هر ۲ باشگاه میمون و مبارک بود. امیدوارم از این دست اتفاقاتی که در سال‌های اخیر همیشه با آن دست و پنجه نرم کردیم، خلاص شویم و شاهد اتفاقات بزرگی باشیم تا بتوانیم در عرصه‌های بین‌المللی رقابت کنیم.

او درباره  حضور علیرضا بیرانوند در این بازی گفت: ابتدا باید از زحمات امیررضا رفیعی تشکر کنم که در این مدت سنگ تمام گذاشت. روی هیچ کدام از گل‌هایی که در بازی گذشته دریافت کرد هم مقصر نبود. مقصر ما بازیکنان بودیم که نباید اجازه می‌دادیم گل بخورد. باید از زحماتش تشکر کنیم. بیرانوند هم نیازی به تعریف و تمجید ما ندارد. یک انرژی و دلگرمی بزرگی برای پرسپولیس است که ان‌شااللّه خدا حفظش کند.

بازیکن پرسپولیس در پاسخ به این سوال که انتظار بیشتری از ال کلاسیکوی فوتبال ایران می‌رفت، بیان کرد: احساس می‌کنم حساسیت بیش از حد بازی و آنالیز سپاهان بازی را کسل کننده و سخت کرده بود.

امیری درباره شکست در بازی با آلومینیوم، تصریح کرد: در بازی قبلی به خاطر شرمندگی حرف نزدیم در غیر این صورت همه ناراحت بودند. بازی خاصی بود، اما درس بزرگی برای ما داشت. هرچند در پنالتی باختیم و شاید بد پنالتی زدیم، اما آلومینیوم در جریان بازی، فوق‌العاده عمل کرد. امیدوارم در آینده از این تجربه استفاده کنیم.

باشگاه خبرنگاران

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.