پرسپولیسی‌ها فعلا با «اوسمار» مذاکره نکنند
پرسپولیسی‌ها فعلا با «اوسمار» مذاکره نکنند

الان هیچ حرفی درباره تمدید قرارداد با سرمربی نزنند تا لیگ تمام شود و بعد تصمیم بگیرند.

 

دکتر محمد زادمهر به خبرنگار ورزشی «اطلاعات آنلاین» گفت: دیروز هر دو بازی استقلال و پرسپولیس را با دقت تماشا کردم و لذت بردم. هر ۴ تیم حاضر در این دو بازیب قدرت بدنی بالایی داشتند. یکی از قشنگی‌های فوتبال همین است. این بازی‌ها باز هم به همه ما یادآور شد که فوتبال تا آخرین دقیقه ممکن است دستخوش اتفاقات شود.

وی افزود: طرفداران دو تیم استقلال و پرسپولیس هر دو، از بازی‌های دیروز لذت بردند. این تیم‌ها جام حذفی را از دست داده و دو دستی به لیگ چسبیده اند. من فکر می‌کنم قهرمان لیگ برتر در روز آخر مشخص شود. تیم‌های انتهای جدول با تمام قدرت برابر این تیم‌ها قرار می‌گیرند.

عضو اسبق هیات مدیره پرسپولیس گفت: مصاحبه آن لیدر سپاهان را دیدم که پشیمان شده بود. حداقل خوب است که از حرفهای زشت خود پشیمان شد. حرمت ورزشگاه را باید نگه داشت؛ چه خانم‌ها در آن باشند و چه نباشند. در زمان ما با آنکه خانم‌ها بودند، اما همه حرمت نگه می‌داشتند. فقط کاپیتان تیم اعتراض می‌کرد. تازه آن زمان خانم و آقا کنار هم می‌نشستند. کسی حرف می‌زد بقیه می‌گفتند ساکت باش، چون خانم نشسته است.

زادمهر افزود: در این فوتبال کار فرهنگی نشده است. یک زمان تنش ازمدیریت می‌رود روی نیمکت و از نیمکت می‌رود روی سکوها. این مشکلات از داخل باشگاه‌ها به روی سکو‌ها می‌رسد. یک زمان محمد بوقی خدابیامرز بوقچی ما در پرسپولیس بود که کاری به مدیریت نداشت. در بوق زدن‌های آن‌ها هم حرمت بود.

پیشکسوت پرسپولیس درباره کنار رفتن گل محمدی و همچنین سبک کاری اوسمار به «اطلاعات آنلاین» گفت: آقای گل محمدی آنقدر باهوش است که بداند چگونه عمل کند. او قهرمانی را حفظ کرد که از خود قهرمانی سخت‌تر بود. اوسمار هم انتخاب خود آقای گل محمدی بود. اگر این سه بازیکن در زمان آقا یحیی اضافه می‌شدند او هم نمی‌رفت. نظر من این است که الان هیچ حرفی درباره تمدید قرارداد با سرمربی نزنند تا لیگ تمام شود و بعد تصمیم بگیرند. در هر صورت ما یک جام را از دست دادیم و نمره منفی بود در کارنامه ایشان.

وی درباره اخراج دو بازیکن پرسپولیس در دو دیدار اخیر گفت: من قصد دخالت ندارم، اما وقتی بازی را یک بر صفر جلو هستید و سروش اخطار گرفته، وظیفه مربی است که به او خطر را یادآوری کند یا تعویضش کند. درباره عالیشاه هم فکر می‌کنم داور اشتباه کرد.

زادمهر گفت: می‌خواهم به کمیته انضباطی بگویم حتما باید آنجا چهره‌های فوتبالی باشند. اگر آنجا مشاوران فوتبالی باشند اجازه نمی‌دهند احکام عجیب صادر شود.

وی درباره واگذاری باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: الان نمی‌توانم حرفی بزنم. در گذشته تجربه خوبی نداشته ایم. امیدوارم تجربه‌های قبل تکرار نشود. خب وقتی بخش خصوصی می‌آید دوست دارد افراد خودش را در راس باشگاه قرار دهد. نمی‌دانم برای آینده مدیریت باشگاه چه برنامه‌ای دارند، اما من آقا درویش را موفق دیده ام. در زمان ایشان چند جام را برده‌ایم.

منبع: اطلاعات انلاین

27 اردیبهشت 1403

یافته های جدید و مرموز فیزیکدان‌ها!

  این موضوع نویدبخش یک پیشرفت بسیار مهم در فیزیک است. کار اصلی گلوبال‌ها نگه داشتن کوارک‌ها در محل‌شان و پایدار نگه داشتن اتم‌ها است. کوارک‌ها بلوک‌های سازنده پروتون‌ها و نوترون‌ها هستند. این کارکرد باعث می‌شود که گلوبال‌ها را بخشی از نیروی هسته‌ای «قوی» محسوب کنیم که یکی از چهار نیروی اساسی همراه با گرانش، […]

26 اردیبهشت 1403

چرا چربی بازو مهم است؟

به گزارش سلام نو آنطور که ایسنا نوشته است دانشمندان یونانی در مطالعه‌ای جدید، ارتباطی بین چربی بازو و کیفیت استخوان ستون فقرات کشف کرده‌اند. این یافته‌ها می‌تواند به روشی جدید برای پیش‌بینی و پیشگیری از شکستگی‌های ستون فقرات در افراد مسن منجر شود. پوکی استخوان، بیماری شایعی که باعث ضعیف شدن و شکننده شدن […]

26 اردیبهشت 1403

جنجالی که یک «موش مُرده» در ژاپن به پا کرد!

 یک شرکت تولید نان ژاپنی به خاطر پیدا شدن بقایای موش مرده در محصولات توزیع شده خود، بسته های نان را از بازار جمع کرد و عذرخواهی کرد.      به نقل از اسوشیتیدپرس، شرکت پاسکو پس پیدا شدن بقایای موش مرده در دو بسته نان حدود ۱۰۴ هزار بسته نان سفید را از قفسه […]