حساسیت رقابت‌های لیگ برتر در فاصله سه هفته مانده به پایان مسابقات بسیار بالا رفته است و دو تیم استقلال و پرسپولیس شانس‌های اصلی قهرمانی محسوب می‌شوند.‍ همین موضوع باعث شده تا پیشکسوتان فوتبال پیش‌بینی‌های جالبی از قهرمان لیگ داشته باشند. جهانگیر کوثری که امروز در جلسه پیشکسوتان باشگاه استقلال در خصوص شانس رقابت حساس […]

- جهانگیر کوثری قهرمان لیگ را پ‍یش‌بینی کرد؛ استقلال یا پرسپولیس؟

حساسیت رقابت‌های لیگ برتر در فاصله سه هفته مانده به پایان مسابقات بسیار بالا رفته است و دو تیم استقلال و پرسپولیس شانس‌های اصلی قهرمانی محسوب می‌شوند.‍ همین موضوع باعث شده تا پیشکسوتان فوتبال پیش‌بینی‌های جالبی از قهرمان لیگ داشته باشند.

جهانگیر کوثری که امروز در جلسه پیشکسوتان باشگاه استقلال در خصوص شانس رقابت حساس دو تیم استقلال و پرسپولیس گفت: اتفاقات فوتبال، به‌خصوص برای تیم‌هایی که هم سطح هستند، به شانس بستگی دارد؛ به یک اخراج، یک اشتباه داور و یک پنالتی بستگی دارد و به همین دلیل نمی‌توان پیش‌بینی کرد، اما شرایط گروهی و کار تیمی استقلال این را می‌گوید که استقلال می‌تواند قهرمان شود.

بیشتر بخوانید: مدعی اول قهرمانی در جام‌حذفی را بشناسید/ این مرتبه قوی‌سپید در نقش‌جهان زمین‌گیر شد

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.