تعدادی از پیشکسوتان استقلال به سرپرستی و سرمربیگری حسن روشن و اکبر کارگر جم به سوی تبریز پرواز کردند تا دیداری دوستانه با منتخب تبریز به یاد رضا حسن‌زاده بازیکن قدیمی تبریزی که اواسط دهه ۸۰ شمسی در اثر یک سانحه رانندگی درگذشت، برگزار کنند و خاطره این فوتبالیست با اخلاق را زنده نگه دارند. […]

تعدادی از پیشکسوتان استقلال به سرپرستی و سرمربیگری حسن روشن و اکبر کارگر جم به سوی تبریز پرواز کردند تا دیداری دوستانه با منتخب تبریز به یاد رضا حسن‌زاده بازیکن قدیمی تبریزی که اواسط دهه ۸۰ شمسی در اثر یک سانحه رانندگی درگذشت، برگزار کنند و خاطره این فوتبالیست با اخلاق را زنده نگه دارند. این مسابقه در حالی برگزار شد که قبل از آغاز آن سعید مظفری‌زاده سرپرست تیم تراکتور برای خیر مقدم نزد استقلالی‌ها رفت و محمد نصرتی یکی از اعضای کنونی کادر فنی تراکتوری‌ها هم در قالب تیم منتخب تبریز وارد زمین شد.

برای استقلالی‌ها نیز بازیکنان سرشناسی همچون: شاهین بیانی، رضا حسن‌زاده، علی لطیفی، حسین ترابپور و… به میدان رفتند. نکته جالب توجه و انسانی کار اینکه رسول خطیبی بازیکن اسبق استقلال و تیم ملی که رفاقت بسیار زیادی با مرحوم حسن‌زاده داشت، تمام هزینه سفر پیشکسوتان استقلال به تبریز را شخصاً متقبل شد و آنها را دعوت کرد تا برای انجام بازی مذکور به شهرش سفر کنند.

یک استقلالی خرج سفر تیم استقلالی‌ها را داد!

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.