فروش ویژه ایران خودرو برای همه مردم با تحویل ۹۰ روز + از ثبت نام جا نمانید
فروش ویژه ایران خودرو برای همه مردم با تحویل ۹۰ روز + از ثبت نام جا نمانید

به گزارش سلام نو، در طرح ثبت نام پیش فروش ایران خودرو، تارا دستی با قیمت ۵۸۷ میلیون و ۱۲۶ هزار تومان به شکل فروش فوق‌العاده به فروش می‌رسد. جدیدترین شرایط فروش فوری ثبت نام ایران خودرو با تحویل ۹۰ روزه اعلام شد. بر این اساس کلیه متقاضیان عادی می‌توانند برای ثبت نام فروش فوق […]

به گزارش سلام نو، در طرح ثبت نام پیش فروش ایران خودرو، تارا دستی با قیمت ۵۸۷ میلیون و ۱۲۶ هزار تومان به شکل فروش فوق‌العاده به فروش می‌رسد.

جدیدترین شرایط فروش فوری ثبت نام ایران خودرو با تحویل ۹۰ روزه اعلام شد. بر این اساس کلیه متقاضیان عادی می‌توانند برای ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه خودرو تارا و پژو ۲۰۷ اقدام کنند.

در طرح ثبت نام پیش فروش ایران خودرو، تارا دستی با قیمت ۵۸۷ میلیون و ۱۲۶ هزار تومان به شکل فروش فوق‌العاده به فروش می‌رسد و متقاضیان با پیش پرداخت ۲۹۳ میلیون و ۵۶۳ هزار تومان می‌توانند آن را به شکل پیش فروش نیز خریداری کنند.

در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو، امکان خرید تارا اتوماتیک با قیمت ۶۸۹ میلیون و ۳۰۹ هزار تومان به شکل فروش فوق‌العاده فراهم شده است. همچنین ایران خودرو، تارا اتوماتیک را با پیش پرداخت ۳۴۴ میلیون و ۶۵۴ هزار تومان به فروش می‌رساند.

متقاضیانی که سال گذشته از طریق ورود به سامانه یکپارچه خودرو فرایند ثبت نام ایران خودرو را طی کردند و اسامی آن‌ها به عنوان بخش زمستان ۱۴۰۲ به گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام و توسط این شرکت برای آنها پیامک ارسال شده است می‌توانند در طرح پیش فروش ایران خودرو با موعد تحویل مهرماه ۱۴۰۲ شرکت کنند. سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ است وتمامی پیامک ها از طریق شماره مذکور ارسال می شود.

مهلت واریز وجه ایران خودرو

متقاضیان تا ۱۰ روز زمان دارند نسبت به تکمیل وجه ایران خودرو اقدام کنند.

لینک ثبت نام ایران خودرو یکپارچه

تکمیل مراحل ثبت نام ایران خودرو یکپارچه تنها از طریق مراجعه به سایت فروش اینترنتی یعنی آدرس انجام می شود. متقاضیان با مراجعه به لینک ذکره شده باید مبلغ پیش پرداخت خودرو را واریز کنند. همانطور که گفته شد الباقی وجه خودرو پس از تعیین قیمت نهایی در زمان تحویل محاسبه و دریافت می شود/سلام نو

جزییات جایگزینی تارا اتوماتیک با دنا پلاس در سامانه یکپارچه + قیمت

امکان جایگزینی خودرو دنا پلاس با تارا اتوماتیک در سامانه یکپارچه برای متقاضیان خودرو دنا پلاس با اولویت تحویل تابستان ۱۴۰۳ فراهم شد.

به گزارش کاماپرس، طبق اطلاعیه سامانه یکپارچه امکان جایگزینی خودرو دنا پلاس با تارا اتوماتیک برای متقاضیان با اولویت تابستان ۱۴۰۳ وجود دارد.

قیمت تارا اتوماتیک در طرح فروش فوق العاده و اقساطی

در فروش فوق‌ العاده این خودرو متقاضیان باید ۶۸۹ میلیون و ۳۰۹ هزار و ۹۰۰ تومان پرداخت کنند. همچنین در روش اقساطی مشتریان باید مبلغ ۳۴۴ میلیون و ۶۵۴ هزار و ۹۰۰ تومان را به عنوان پیش پرداخت واریز کنند.

گفتنی است، در فروش فوق‌العاده مشتریان می‌توانند خودرو را ۹۰ روزه و در فروش اقساطی آبان ۱۴۰۳ تحویل بگیرند.

ایران خودرو -تارا

مقایسه قیمت دنا پلاس با تارا اتوماتیک

در حال حاضر قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک در بازار آزاد ۹۸۰ میلیون تومان است. قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال در خرید و فروش یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان تعیین می‌شود. همچنین قیمت تارا اتوماتیک V۲ حدود ۹۳۰ میلیون تومان و قیمت تارا اتوماتیک V۴ حدود یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان تعیین شده‌است.

این دو خودرو در بازار ایران در جایگاه یکسانی قرار دارند. دنا به نوعی فیست لیفت خودروی سمند قدیمی است، اما تارا طراحی مدرن تری دارد و برگرفته از مدل پژو ۲۰۰۸ است.

در سال‌های اخیر ایران خودرو به تغییراتی در موتور این خودروها دست زده است. به همین دلیل منجر شده نسبت به گذشته کیفیت بسیار بالاتری داشته‌باشند. بنابراین دو خودرو مورد نظر در میان سایر خودروهای ایرانی از تقاضای بالاتری برخوردار هستند. حتی در زمان ثبت نام این خودروها در سامانه یکپارچه با وجود اینکه قیمت بالاتری دارند، مشتری بیشتری برای ثبت‌نام اعلام آمادگی می‌کند.

دنا و تارا علاوه بر اینکه در دو مدل دستی و اتوماتیک در بازار عرضه می‌شوند. مدل آپشنال آنها نیز در بازار وجود دارد. این خودرو از امکانات رفاهی بیشتری برخوردار بوده و به همین دلیل توانسته با خودروهای سدان چینی در بازار رقابت نزدیکی داشته‌ باشد.

+

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.