محسن‌نژاد و هدایتی فینالیست شدند/ ده‌بزرگی و دلخانی در رده‌بندی
محسن‌نژاد و هدایتی فینالیست شدند/ ده‌بزرگی و دلخانی در رده‌بندی

در روز نخست مسابقات رنکینگ‌دار مجارستان، فردین هدایتی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم موفق به شکست رضا کایالپ قهرمان جهان شد و با یک پیروزی دیگر به فینال رسید.

 

به گزارش زیرنویس، در نخستین روز رقابت‌های کشتی فرنگی تورنمنت رنکینگ مجارستان، کشتی‌گیران سه وزن ۶۰، ۶۳ و ۱۳۰ کیلوگرم به رقابت پرداختند. در وزن ۶۰ کیلوگرم امیررضا ده بزرگی در دور نخست با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب پریدون ابولادزه از گرجستان شد و باید منتظر حضور این حریف در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود در گروه بازنده‌ها ادامه دهد.

مهدی محسن نژاد در دور اول با نتیجه ۹ بر صفر ولی زاده را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف داهیون کیم از کره جنوبی رفت و به فینال راه یافت.

در وزن ۶۳ کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر انس باشار دارنده مدال برنز جهان از ترکیه را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف موراد ممدوف دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان رفت و با نتیجه ۱۰ بر ۱ مغلوب دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان شد و به دیدار رده بندی رفت.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم فردین هدایتی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۴ بر صفر از سد رضا کایالپ قهرمان چند دوره جهان و دارنده مدال های نقره و برنز المپیک از ترکیه گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل آلن الکسیوس سیوراریو دارنده مدال برنز جهان از رومانی با نتیجه ۸ بر صفر به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد.

منبع: مـهر

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.