دفاع سرمربی سابق استقلال از سرمربی فعلی؛ نکونام باید بماند
دفاع سرمربی سابق استقلال از سرمربی فعلی؛ نکونام باید بماند

سرمربی سابق استقلال با اشاره به اینکه ثبات مدیریت و مربیگری می‌تواند به تیم استقلال در نتیجه گیری کمک کند، گفت: سردار شهریاری گزینه خوب برای مدیریت باشگاه استقلال است. به این خاطر که این مدیر جز مدیران با سابقه و فوتبالی به حساب می‌آیند. او  در تیم صبا باتری حضور داشته و به همراه […]

- دفاع سرمربی سابق استقلال از سرمربی فعلی؛ نکونام باید بماند

سرمربی سابق استقلال با اشاره به اینکه ثبات مدیریت و مربیگری می‌تواند به تیم استقلال در نتیجه گیری کمک کند، گفت: سردار شهریاری گزینه خوب برای مدیریت باشگاه استقلال است. به این خاطر که این مدیر جز مدیران با سابقه و فوتبالی به حساب می‌آیند. او  در تیم صبا باتری حضور داشته و به همراه این تیم قهرمان جام حذفی شد. در مورد مربی فصل آینده استقلال هم باید بگویم چه پای جواد نکونام در میان بود یا مربی دیگری نظرم بر ثبات مربیگری بود. آقای نکونام باید بماند و به کار خود ادامه دهد. البته او شاید نیاز به دستیاری داشته باشد که ضعف‌های تیم را ببیند و همه را به او بگوید. استقلال این فصل از ابتدای فصل تا هفته‌های پایانی در صدر جدول قرار داشت و در دقایق پایانی صدر را از دست داد و این نشان می‌دهد خوب بوده است.

نکته جالب اینکه محمود فکری در گفت‌وگو پیرامون استقلال روی این نکته تاکید کرد که استقلال در بخش سرپرستی باید تقویت شود.

محمود فکری در حالی از مربیگری جواد نکونام در استقلال دفاع کرد که پیش تر چالش‌هایی بین این دو مربی در بازی‌های لیگ برتر به وجود آمد.

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.