رامین رضاییان یکی از بهترین های فوتبال ایران در سال اخیر بوده و در دو جام جهانی هم برای تیم ملی به میدان رفته است. رامین که چند سالی در خارج از کشور مشغول بازی بود، بعد از یک نیم فصل تقریبا ناموفق در پرسپولیس راهی سپاهان شد و در دو فصل اخیر عملکرد فوق […]

- جام و جشن قهرمانی به این بازیکن ایرانی روی خوش نشان نمی دهند!

رامین رضاییان یکی از بهترین های فوتبال ایران در سال اخیر بوده و در دو جام جهانی هم برای تیم ملی به میدان رفته است. رامین که چند سالی در خارج از کشور مشغول بازی بود، بعد از یک نیم فصل تقریبا ناموفق در پرسپولیس راهی سپاهان شد و در دو فصل اخیر عملکرد فوق العاده ای در تیمش داشت.

رضاییان در این فصل هم عملکرد خوبی داشت و روی ۱۳ گل تیمش نقش داشت. با این حال در اردوی جدید تیم ملی رضاییان جایی ندارد و قلعه نویی او را به تیم ملی دعوت نکرد. با وجود همه درخشش های رامین در سال های اخیر، او هیچ وقت در جشن قهرمانی شرکت نکرده است و در رده باشگاهی جامی به دست نیاورده است.

رامین در لیگ هفدهم عضوی از تیم قهرمان پرسپولیس بود ولی بعد از اختلاف با برانکو از پرسپولیس کنار گذاشته شد و نتوانست مدال قهرمانی بگیرد. حالا رامین رضاییان فرصت دارد با سپاهان قهرمان جام حذفی شود و طلسم عجیب خود را بشکند.

بیشتر بخوانید: موضع رامین رضاییان درباره پیشنهاد استقلال

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.