فرشاد احمدزاده یکی از مهره های تاثیرگذار تیم مورایس به حساب می آید و نقش کلیدی در سپاهان دارد. فرشاد قراردادش را با سپاهان تمدید کرده و یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد. با این حال دو پیشنهاد از تیم های بزرگ پایتخت باعث شده تا احتمالا احمدزاده در پایان بازی های جام […]

- سرنوشت متفاوت بازیکنی که توسط گل محمدی اخراج شد/ ستاره سپاهان، پرسپولیس را به استقلال ترجیح می دهد؟

فرشاد احمدزاده یکی از مهره های تاثیرگذار تیم مورایس به حساب می آید و نقش کلیدی در سپاهان دارد. فرشاد قراردادش را با سپاهان تمدید کرده و یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد. با این حال دو پیشنهاد از تیم های بزرگ پایتخت باعث شده تا احتمالا احمدزاده در پایان بازی های جام حذفی از جمع طلایی پوشان جدا شود.

پرسپولیس و استقلال به شدت خواهان جذب این بازیکن هستند ولی خود فرشاد به دلیل سابقه حضور در پرسپولیس ترجیح می دهد دوباره به تیم محبوبش برگردد. احمدزاده مذاکراتی را با این دو تیم انجام داده که البته صحبت هایش با پرسپولیسی ها جدی تر بوده است.

گفته می شود در قرارداد این بازیکن بند جدایی وجود دارد و فرشاد احمدزاده در ازای پرداخت مبلغی می تواند از سپاهان جدا شود. این بازیکن درحال حاضر در تمرینات سپاهان برای حضور در جام حذفی شرکت می کند و قرار است بعد از اتمام بازی های جام حذفی تصمیم نهایی را در خصوص تیم بعدی اش بگیرد. 

در همین ارتباط: بمب نقل و انتقالاتی استقلال در باشگاه سپاهان

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.