فوری| هواپیمای حامل معاون رئیس جمهور مالاوی سقوط کرد
فوری| هواپیمای حامل معاون رئیس جمهور مالاوی سقوط کرد

مهر نوشت:  لازاروس چاکوِرا، رئیس جمهور مالاوی امروز اعلام کرد که سالوس چیلیما، معاون وی به همراه ۹ تن از همراهانش در سانحه سقوط هواپیمای حامل معاون رئیس جمهور کشته شدند. رسانه‌های خبری دیشب به نقل از دفتر ریاست جمهوری مالاوی اعلام کردند که هواپیمای حامل چیلیما از صفحه رادار ناپدید شده است. پس از […]

- فوری| هواپیمای حامل معاون رئیس جمهور مالاوی سقوط کرد

مهر نوشت:  لازاروس چاکوِرا، رئیس جمهور مالاوی امروز اعلام کرد که سالوس چیلیما، معاون وی به همراه ۹ تن از همراهانش در سانحه سقوط هواپیمای حامل معاون رئیس جمهور کشته شدند.

رسانه‌های خبری دیشب به نقل از دفتر ریاست جمهوری مالاوی اعلام کردند که هواپیمای حامل چیلیما از صفحه رادار ناپدید شده است.

پس از اینکه مقام‌های شرکت هواپیمایی این کشور نتوانستند با هواپیمای حامل معاون رئیس جمهور ارتباط برقرار کنند، رئیس‌جمهوری این کشور دستور عملیات جست‌وجو و نجات را صادر کرد.

چاکوِرا در بیانیه‌ای با اشاره به پایان عملیات امداد و نجات، مرگ چیلیما و تعدادی از اعضای هیأت دولت این کشور را تأیید و اعلام کرد: هواپیمای مفقودشده، پیدا شده و با نهایت تأسف تراژدی وحشتناکی به بار آمده است.

منبع: اطلاعات انلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.