شوک به دنیای فوتبال؛ دروازه‌بان ۲۶ ساله درگذشت
شوک به دنیای فوتبال؛ دروازه‌بان ۲۶ ساله درگذشت

ماتیا شارکیچ دروازه‌بان تیم ملی مونته‌نگرو در سن ۲۶ سالگی درگذشت.

 

ایستگاه تلویزیونی دولتی مونته‌نگرو RTCG گزارش می‌دهد که شارکیچ با دوستانش به پیاده‌روی رفت، در یک رستوران شام خورد و زود به آپارتمان خود بازگشت.

گفته می شود که او به دوستانش گفته بود که بعد از بیدار شدن از خواب در حدود ساعت ۶ صبح امروز احساس بیماری کرده است و آنها با آمبولانس تماس گرفتند اما دیگر دیر شده بود.

میلوال در بیانیه‌ای این خبر را تایید کرد و نوشت: «باشگاه فوتبال میلوال از اعلام اینکه ماتیجا شارکیچ در سن ۲۶ سالگی درگذشت، کاملاً ویران شده است. همه در باشگاه عشق و تسلیت خود را به خانواده و دوستان ماتیا در این زمان بسیار غم انگیز ارسال می کنند. باشگاه در حال حاضر هیچ اظهارنظر دیگری نخواهد کرد و می خواهد که به حریم خصوصی خانواده ماتیج احترام گذاشته شود.»

شارکیچ، دروازه بان شماره یک میلوال، بعد از پیوستن به میلوال از ولورهمپتون در آگوست ۲۰۲۳، ۳۳ بازی برای این باشگاه انجام داد.

باشگاه هواداران میلوال در شبکه X پست کرد: «چه خبر وحشتناکی که امروز صبح از خواب بیدار شویم و بخوانیم، دروازه بان ما ماتیا شارکیچ در سن ۲۶ سالگی درگذشته است. اخبار ویرانگر برای دوستان و خانواده او و برای همه ما که با میلوال همراه هستیم. شیر، همیشه شیر خواهد ماند.»

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.