درستکار به کشتی بازگشت
درستکار به کشتی بازگشت

سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد ایران، به باشگاه گل‌گهر سیرجان پیوست تا مسئولیت آکادمی کشتی این باشگاه را در اختیار بگیرد.

 سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد ایران، به باشگاه گل‌گهر سیرجان پیوست تا مسئولیت آکادمی کشتی این باشگاه را در اختیار بگیرد.

 با تصمیم مسئولان باشگاه گل‌گهر سیرجان، پژمان درستکار سرمربی سابق کشتی آزاد ایران به آکادمی کشتی این باشگاه ورزشی پیوست.

سایت باشگاه گل‌گهر سیرجان با تایید این خبر نوشت: درستکار افتخارات متعددی از جمله دو عنوان قهرمانی جام باشگاه‌های جهان، ۳ عنوان دومی از مسابقات جهانی بزرگسالان، ۲ عنوان قهرمانی در المپیک ناشنوایان، دوبار انتخاب به عنوان بهترین سرمربی آسیا، عنوان قهرمانی و سومی آسیا و ۴ عنوان قهرمانی در لیگ برتر ایران را در کسوت سرمربیگری دارد.

درستکار در ادامه سیاست‌های باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گ‌هر جهت جذب مربیان موفق و کاربلد رشته‌های مختلف ورزشی با هدف پرورش استعدادهای برتر ورزشی و مدال‌آوری، به آکادمی کشتی پیوسته تا کشتی سیرجان را در فصل جدید همراهی کند.

منبع :ایرنا

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.