آرمان شهر بن‌سلمان سرمایه‌های خارجی را به عربستان‌سعودی سرازیر می‌کند!
آرمان شهر بن‌سلمان سرمایه‌های خارجی را به عربستان‌سعودی سرازیر می‌کند!

غول لجستیک دانمارکی DSV یک سرمایه گذاری مشترک ۱۰ میلیارد دلاری با NEOM، پروژه شهر آینده نگرانه ۵۰۰ میلیارد دلاری عربستان سعودی راه اندازی کرده است.

 

تینا مزدکی_ مشارکت غول لجستیکی دانمارکی بر ارائه مجموعه کاملی از خدمات لجستیک زمینی، دریایی و هوایی برای NEOM در سال‌های آینده تمرکز خواهد کرد. این شرکت‌ها در بیانیه‌ای مشترک گفتند:«این سرمایه‌گذاری مشترک، مدیریت زنجیره تأمین، توسعه و سرمایه‌گذاری در حمل‌ونقل و دارایی‌های لجستیک و زیرساخت‌ها و همچنین حمل و نقل و تحویل کالاها و مواد در داخل NEOM را فراهم می‌کند.»

NEOM، با حمایت صندوق ثروت مستقل پادشاهی، صندوق سرمایه‌گذاری عمومی، انتظار دارد تقاضای گسترده برای لجستیک ساخت و ساز تا ۳۱ دسامبر ۲۰۳۱، با رشد پایدار در لجستیک غیرساختمانی پس از آن، افزایش یابد. علاوه بر تأثیر آن بر چشم انداز لجستیک، انتظار می‌رود سرمایه‌گذاری که DVS در آن ۴۹ درصد سهم را در اختیار دارد، از طریق توسعه زیرساخت‌ها و ایجاد بیش از ۲۰۰۰۰ شغل، اقتصاد عربستان را تقویت کند.

آرمان شهر بن‌سلمان سرمایه‌های خارجی را به عربستان‌سعودی سرازیر می‌کند!

تقاضای پیش‌بینی‌شده در لجستیک ساخت و ساز و غیرساخت و ساز، NEOM را به یکی از بزرگترین مشتریان در جهان تبدیل می‌کند و این مشارکت به NEOM اجازه می‌دهد تا از تقاضای خود ارزش ایجاد کند.

 

ندمی النصر، مدیر عامل NEOM، گفت:«سرمایه گذاری مشترک با DSV در کنار یکی از شرکت‌های لجستیک پیشرو در جهان، بر اساس تخصص و دانش برای هدایت نوآوری و پایداری در سراسر زنجیره ارزش لجستیک است.»

همچنین ینس بیورن اندرسن، مدیر اجرایی DSV، در مورد این قرارداد، افزود:«NEOM یکی از بزرگترین و پیچیده‌ترین پروژه‌ها در جهان است. این یک فرصت منحصر به فرد برای DSV در جهت حمایت از توسعه‌ای است که در خط مقدم نوآوری، فناوری و تحول دیجیتال قرار دارد. DSV در حال حاضر حضور قدرتمندی در عربستان سعودی دارد و این یک فرصت رشد قابل توجه برای آن در منطقه است.»

منبع: splash۲۴۷

 

منبع: خبـرآنلاین

27 اردیبهشت 1403

یافته های جدید و مرموز فیزیکدان‌ها!

  این موضوع نویدبخش یک پیشرفت بسیار مهم در فیزیک است. کار اصلی گلوبال‌ها نگه داشتن کوارک‌ها در محل‌شان و پایدار نگه داشتن اتم‌ها است. کوارک‌ها بلوک‌های سازنده پروتون‌ها و نوترون‌ها هستند. این کارکرد باعث می‌شود که گلوبال‌ها را بخشی از نیروی هسته‌ای «قوی» محسوب کنیم که یکی از چهار نیروی اساسی همراه با گرانش، […]

26 اردیبهشت 1403

چرا چربی بازو مهم است؟

به گزارش سلام نو آنطور که ایسنا نوشته است دانشمندان یونانی در مطالعه‌ای جدید، ارتباطی بین چربی بازو و کیفیت استخوان ستون فقرات کشف کرده‌اند. این یافته‌ها می‌تواند به روشی جدید برای پیش‌بینی و پیشگیری از شکستگی‌های ستون فقرات در افراد مسن منجر شود. پوکی استخوان، بیماری شایعی که باعث ضعیف شدن و شکننده شدن […]

26 اردیبهشت 1403

جنجالی که یک «موش مُرده» در ژاپن به پا کرد!

 یک شرکت تولید نان ژاپنی به خاطر پیدا شدن بقایای موش مرده در محصولات توزیع شده خود، بسته های نان را از بازار جمع کرد و عذرخواهی کرد.      به نقل از اسوشیتیدپرس، شرکت پاسکو پس پیدا شدن بقایای موش مرده در دو بسته نان حدود ۱۰۴ هزار بسته نان سفید را از قفسه […]