اشرار شیراز ته تنها تسلیم نشدند بلکه با چاقو به پلیس حمله کردند!
اشرار شیراز ته تنها تسلیم نشدند بلکه با چاقو به پلیس حمله کردند!

فرمانده انتظامی شیراز: افراد اراذل و اوباش پس از چند بار اخطار پلیس نه تنها تسلیم نشدند، بلکه با سلاح سرد به سمت ماموران حمله کردند… تسنیم به نقل از معاونت اجتماعی استان فارس نوشت: فرمانده انتظامی شیراز، گفت: در حمله با سلاح سرد به پلیس، محمد معروف به لوک به هلاکت رسید و ۳ […]

فرمانده انتظامی شیراز: افراد اراذل و اوباش پس از چند بار اخطار پلیس نه تنها تسلیم نشدند، بلکه با سلاح سرد به سمت ماموران حمله کردند…

- اشرار شیراز ته تنها تسلیم نشدند بلکه با چاقو به پلیس حمله کردند!

تسنیم به نقل از معاونت اجتماعی استان فارس نوشت: فرمانده انتظامی شیراز، گفت: در حمله با سلاح سرد به پلیس، محمد معروف به لوک به هلاکت رسید و ۳ نفر دیگر از افراد شرور نیز دستگیر شدند.

سرهنگ فرج شجاعی، فرمانده انتظامی شیراز، اظهار داشت: در اجرای دستور مرجع قضایی مبنی بر دستگیری اراذل و اوباش فراری به اتهام عرض اندام در فضای مجازی و ایجاد ترس و وحشت برای شهروندان، بلافاصله بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۲۶ رحمت تحقیقات خود را آغاز کردند و با اقدامات فنی و تخصصی و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین پلیسی مطلع شدند که فرد شرور قرار ملاقات و درگیری با ۳ نفر دیگر در بلوار عدالت جنوبی جلو درِ زندان دارد.

فرمانده انتظامی شیراز ادامه داد: حدود ساعت ۳ بامداد امروز، ماموران زبده به محل مورد نظر اعزام و افراد شرور و اراذل و اوباش با مشاهده پلیس با سلاح سرد به سمت ماموران حمله ور و سپس اقدام به پرتاب چاقو می‌کنند.

منبع: اطلاعات انلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.