در این دوره از رقابتها ۵۳ تیم حضور دارند که در ۹ گروه ۶ تیمی رقابت میکنند و از هر گروه تیم نخست مستقیما به جام جهانی صعود میکند. ۴ تیم برتر دوم به دور پلی آف میروند و تیم برتر این دور به مرحله بین قارهای صعود میکند. نتایج و برنامه ادامه روز نخست […]
در این دوره از رقابتها ۵۳ تیم حضور دارند که در ۹ گروه ۶ تیمی رقابت میکنند و از هر گروه تیم نخست مستقیما به جام جهانی صعود میکند. ۴ تیم برتر دوم به دور پلی آف میروند و تیم برتر این دور به مرحله بین قارهای صعود میکند.
نتایج و برنامه ادامه روز نخست رقابتها به این شرح است:
* گروه یک:
اتیوپی ۰ – ۰ سیرالئون در الجدیده مغرب
– پنج شنبه ۲۵ آبان:
مصر – جیبوتی در قاهره
– جمعه ۲۶ آبان:
بورکینا فاسو – گینه بیسائو در مراکش مغرب
– تیمهای سیرالئون و اتیوپی با یک امتیاز اول و دوم هستند.
* گروه دو:
– چهارشنبه ۲۴ آبان:
کنگوی دموکراتیک ۲ – ۰ موریتانی در کینشازا (تصویر دارد.)
– پنج شنبه ۲۵ آبان:
سودان – توگو در بنغازی لیبی
– تیم سودان به علت ناآرامی در این کشور از میزبانی رقابتهای بین المللی محروم است.
– شنبه ۲۷ آبان:
سنگال – سودان جنوبی در دیامنیادیو
– تیمهای کنگوی دموکراتیک با ۳ و موریتانی بدون امتیاز در ردههای اول و دوم هستند.
* گروه سه:
روآندا ۰ – ۰ زیمبابوه در بوتاره
– پنج شنبه ۲۵ آبان:
نیجریه – لسوتو در اویو
– شنبه ۲۷ آبان:
آفریقای جنوبی – بنین در دوربان
– تیمهای زیمبابوه و روآندا با یک امتیاز اول و دوم هستند.
* گروه چهار:
– پنج شنبه ۲۵ آبان:
کیپ ورد – آنگولا در پرایا
– جمعه ۲۶ آبان:
اسواتینی – لیبی در امبومبلا (آفریقای جنوبی)
کامرون – موریس در دوآلا
* گروه پنج:
– پنج شنبه ۲۵ آبان:
زیمبابوه – کنگو در اندولا
– جمعه ۲۶ آبان:
نیجر – تانزانیا در مراکش مغرب
– تیم مغرب استراحت میکند. در این گروه تیم اریتره انصراف داد.
* گروه شش:
– پنج شنبه ۲۵ آبان:
بروندی – گامبیا در دارالسلام
گابن – کنیا در فرانسویل
– جمعه ۲۶ آبان:
ساحل عاج – سیشل در ابی جان
* گروه هفت:
– پنج شنبه ۲۵ آبان:
بوتسوآنا – موزامبیک در فرانسیس تاون
الجزایر – سومالی در الجزیره
– جمعه ۲۶ آبان:
گینه – اوگاندا در برکانه مغرب
* گروه هشت:
گینه استوایی ۱ – ۰ نامیبیا در مالابو
– جمعه ۲۶ آبان:
تونس – سائوتومه و پرنسیب در رادس
لیبریا – مالاوی در پینزویل
– تیمهای گینه استوایی با ۳ و نامیبیا بدون امتیاز در ردههای اول و دوم قرار گرفته اند.
* گروه نهم:
– جمعه ۲۶ آبان:
قمر – آفریقای مرکزی در مورونی
غنا – ماداگاسکار در کوماسی
مالی – چاد در باماکو