توماس توخل پیش‌بینی کرد که سرژ گنبری به رئال‌مادرید گل می‌زند. سرمربی بایرن‌مونیخ قاطعانه اعلام می‌کند که این وینگر تاثیر زیادی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان خواهد داشت، و جز این توضیح بیشتری نداد. توخل در نشست خبری پیش از بازی با رئال‌مادرید گفت: «ما به شانس هم نیاز داریم. بردن بازی به تاکتیک، شانس […]

- این بازیکن به رئال‌مادرید گل می‌زند/ حذف چنین تیمی سخت است

توماس توخل پیش‌بینی کرد که سرژ گنبری به رئال‌مادرید گل می‌زند. سرمربی بایرن‌مونیخ قاطعانه اعلام می‌کند که این وینگر تاثیر زیادی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان خواهد داشت، و جز این توضیح بیشتری نداد.

توخل در نشست خبری پیش از بازی با رئال‌مادرید گفت: «ما به شانس هم نیاز داریم. بردن بازی به تاکتیک، شانس و همچنین داشتن مقداری آزادی بستگی دارد. تاکتیک‌ها ابزار ما هستند. مثل ماشین است اما ما هستیم که این ماشین را می‌رانیم. بازیکنان هم در طول مسابقه ایده‌های خاصی دارند و باید آزادی اجرای آنها را در زمین بازی احساس کنند. حذف تیمی در حد و اندازه رئال‌مادرید به ترکیبی از شانس و کیفیت نیاز دارد.»

او به تعادل بین حمله و دفاع اشاره کرد، در حالی که وینیسیوس جونیور و تونی کروس را به عنوان دو بازیکن کلیدی لوس‌بلانکوس معرفی کرد.

«قبلا کریم بنزما بازیکن کلیدی بود و تاثیر زیادی داشت، اکنون جود بلینگام شخصیت اصلی است. با وجود بازیکنان برتری مانند وینیسیوس و کروس سیستم تغییر کرده است. به طور کلی در برابر رئال مادرید باید به اندازه کافی بازیکنان را جلو ببریم اما در دفاع نیز آماده باشیم. تعادل باید برقرار شود.»

در حالی که رئال‌مادرید تیبو کورتوا، داوید آلابا و دنی کارواخال را در اختیار ندارد، بایرن روی آمادگی جسمانی سه بازیکن کلیدی تیم شک دارد. «در حال بررسی وضعیت اوپامکانو، دی‌لیخت و لایمر هستیم و باید تا بعد از تمرین صبر کنیم.»

سرژ گنبری که در بازی مقابل آرسنال دچار مصدومیت شده بود بهبود یافته و توخل در موردش گفت: «نمی‌دانم چرا، اما مطمئنم که گنبری در این بازی گل خواهد زد.»

بیشتر بخوانید: بایرن‌مونیخ – رئال‌مادرید؛ راند اول غول‌کشی/ آمارهایی خواندنی از ال‌کلاسیکوی اروپا

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.