کد خبر : 5008
تاریخ انتشار : دوشنبه 21 بهمن 1398 - 6:23

سوزاندن نوعروس ۲۰ روز قبل از جشن!

سوزاندن نوعروس ۲۰ روز قبل از جشن!

تازه داماد ۲۰ روز قبل از جشن عروسی اش در اقدامی هولناک دست به قتل نوعروس زد. این پسر با آتش زدن جسد نوعروس جوان سعی بر پنهان کردن راز جنایت داشت. آتش سوزی مرگبار ساعت ۱۲ ظهر جمعه ۱۱ بهمن امسال اهالی ساختمانی در منطقه جنت آباد از آتش سوزی یکی از واحدهای ساختمان

بازداشت تازه داماد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

تازه داماد ۲۰ روز قبل از جشن عروسی اش در اقدامی هولناک دست به قتل نوعروس زد. این پسر با آتش زدن جسد نوعروس جوان سعی بر پنهان کردن راز جنایت داشت.

آتش سوزی مرگبار

ساعت ۱۲ ظهر جمعه ۱۱ بهمن امسال اهالی ساختمانی در منطقه جنت آباد از آتش سوزی یکی از واحدهای ساختمان به سازمان آتش نشانی تهران خبر دادند .

 خیلی زود گروهی از آتش نشانان و ماموران کلانتری ۱۳۸ جنت آباد برای مهار آتش و بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

آتش نشانان با حضور در محل مشاهده کردند طبقه اول ساختمان دچار آتش سوزی شده و عملیات به سرعت آغاز و حریق داخل خانه مهار شد اما ماموران آتش نشانی پس از مهار آتش و ورود به داخل اتاق خواب با جسد سوخته یک زن که روی تخت خواب افتاده بود روبه رو شدند.

آتش نشانان در محل علت آتش سوزی را عمدی و منشأ آن را از اتاق خواب اعلام کردند که با توجه به مرموز بودن حادثه گروهی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه با تیم تشخیص هویت به دستور بازپرس ویژه قتل برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند.

تیم تشخیص هویت با توجه به شدت سوختگی جسد قادر به بررسی علت مرگ زن جوان نشدند و به همین دلیل جسد فرنوش ۳۲ ساله برای بررسی های دقیق تر و علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

فرضیه پلیسی

کارآگاهان با توجه به این که آتش سوزی از داخل اتاق خواب شروع شده و شدت سوختگی زیاد بوده و زن جوان هیچ تلاشی برای فرار از میان شعله های آتش نداشته است دو فرضیه پلیسی را پیش روی خود قرار دادند. در نخستین فرضیه احتمال آن بود که دختر جوان به قتل رسیده و عامل جنایت برای پنهان ماندن جنایت دست به آتش سوزی خانه زده و دومین فرضیه این بود که فرنوش در زمان آتش سوزی بیهوش بوده و متوجه آتش سوزی نشده است.

نخستین مظنون

تحقیقات در حالی ادامه داشت که پسر جوانی با حضور در محل آتش سوزی خود را نامزد فرنوش معرفی کرد و به ماموران گفت: سال ۸۵ با فرنوش در دانشگاه آشنا شدم و رابطه ما به بعد از دانشگاه ادامه پیدا کرد، فرنوش کارشناسی آی تی داشت و در یک شرکت کار می کرد و من هم دکترای آی تی را گرفته و مشغول کار بودم تا این که چهار سال قبل پس از مراسم خواستگاری با فرنوش عقد کردم.

جوان ۳۵ ساله افزود: ۲۰ روز دیگر مراسم جشن عروسی مان بود و خانواده همسرم دو روز قبل برای دادن کارت های عروسی به شهرستان رفتند و به خاطر این که فرنوش تنها نباشد من در خانه شان بودم تا این که روز آتش سوزی او روی تخت خوابیده بود و من به پارکینگ ساختمان رفتم تا از انباری چند وسیله بردارم.

وی ادامه داد: در حال برداشتن وسایل بودم که صدای جیغ و فریاد شنیدم و خودم را به پارکینگ ساختمان رساندم و متوجه آتش سوزی در خانه نامزدم شدم  شعله های آتش آن قدر زیاد بود که کاری نمی توانستم برای نجات همسرم انجام دهم.

بازداشت تازه داماد

با توجه به این که بهداد آخرین کسی بود که در زمان زنده بودن فرنوش دیده شده و تحقیقات میدانی از اهالی محل از اختلاف بین این زوج جوان حکایت داشت فرضیه قتل از سوی تازه داماد پیش روی ماموران قرار گرفت.

بازپرس پرونده با توجه به فرضیه پلیسی و در حالی که بهداد تا ۳۰ دقیقه قبل از حادثه داخل خانه بوده و به دلیل تناقض گویی های او در بازجویی ها دستور بازداشت او را به عنوان تنها مظنون این آتش سوزی عمدی و مرگبار صادر کرد.

اعتراف به قتل

چهار روز از ماجرای مرگ سوزناک نوعروس در خانه پدری اش می گذشت و تازه داماد که تنها مظنون پرونده بود در این مدت سکوت کرده بود و خود را در ماجرای آتش سوزی خانه پدرزنش بی گناه می دانست اما عصر سه شنبه ۱۵ بهمن سکوت را شکست و به قتل همسرش اعتراف کرد.

بهداد در اعترافاتش به ماموران گفت: همسرم را دوست داشتم اما پس از این که به عقد هم درآمدیم هر روز خواسته ای از من داشت و زیاده خواهی‌هایش مرا آزار می‌داد اما به خاطر علاقه ای که به او داشتم زیاد اعتراض نمی کردم.

وی افزود: همه کارهای عروسی را انجام داده بودم و کارت ها را نیز پخش کرده و تعدادی از آن را پدر و مادر همسرم برای دادن به بستگانشان به شهرستان بردند و من و همسرم در خانه تنها بودیم.

تازه داماد ادامه داد: همسرم با اصرارهایش باعث شده بود تا سند خانه ام را به نامش بزنم و بعد از آن نیز اصرار داشت که خودرویم را به نامش کنم و باید به سفر خارج کشور برویم و یک جشن عروسی مجلل بگیریم.

بهداد گفت: این بحث ها همیشه بین ما وجود داشت و زیاده خواهی های همسرم باعث شده بود دیگر کنترلم را از دست بدهم و روز حادثه نیز وقتی با هم درگیر شدیم متوجه نشدم دست به چه کاری می‌زنم. وقتی به خودم آمدم دیدم با سیم برق همسرم را به قتل رساندم. به دنبال راه حل برای پنهان کردن این قتل بودم به همین خاطر تافت مو را که روی میز آرایش همسرم بود روی جسدش خالی و سپس با کبریت اقدام به آتش زدن جسد کردم.

وی ادامه داد: پس از آتش زدن از خانه خارج شدم و به انباری داخل پارکینگ رفتم و خودم را سرگرم کردم تا کسی به من شک نکند و با صحنه سازی سعی بر فرار از اتهام قتل داشتم اما دستگیر شدم و در این مدت هرچه با خودم فکر کردم عذاب وجدان نگذاشت آرام باشم و تصمیم گرفتم سکوتم را بشکنم.

پسر جوان گفت: پشیمانم. این اتفاقات در یک لحظه رخ داد و اگر همسرم زیاده خواهی نمی کرد و با هم بحث و جدل نمی‌کردیم کارمان به این جا نمی کشید.

بنا بر این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

تحلیل کارشناس

سخت‌گیری های دردسرساز

نسرین آقایی- کارشناس ازدواج

متاسفانه در برهه ای از زندگی قرار گرفته‌ایم که بحران های اقتصادی از یک سو و ناهنجاری های اجتماعی از سوی دیگر ازدواج را سخت کرده است.

با توجه به گسترش دنیای مجازی که چشم و هم چشمی ها را از چارچوب دوست و فامیل خارج کرده است و آن را فراگیرتر به نمایش می گذارد شاهد رفتارهایی هستیم که در قالب کلی، ازدواج را با موانع زیادی مواجه کرده اند.

اگر یک روز تعداد مهریه یا شکل و شمایل مراسم ازدواج در سطح فامیل تعریف می‌شد الان عروس ها و دامادها وحتی خانواده آن ها همگی برای خودنمایی در فضای مجازی شرایط سختی را پیش روی خود قرار می دهند و هزینه های زیادی را متقبل می شوند.

البته این مسیر اشتباه گاهی تا بعد از ازدواج و حتی متولد شدن فرزندان و … هم پیش می رود و عجیب این که همیشه در بهترین حالت با اختلاف های شدیدی بین زوج ها همراه است و اگر سری به دادگاه خانواده بزنیم متوجه می شویم که خیلی ها به دلیل تضاد در روش زندگی و خواسته های افراطی شان به بن بست رسیده اند و خواستار طلاق هستند.

زیاده خواهی، یک اشتباه بزرگ و خانمان سوز است که متاسفانه شاهد رواج آن هستیم و در این پرونده می بینیم داماد اگر واقعیت ها را اعتراف کرده باشد در برابر خواسته های عروس تاب نیاورده و دست به زشت ترین اقدام یعنی قتل زده است درحالی که این زوج قرار بود زندگی شاد و رویایی داشته باشند و حتما در گذشته خاطرات خوب و عاشقانه ای هم داشتند یعنی تنها یک اختلاف جزئی که قابل حل بود باعث یک فاجعه شده است.

توصیه می کنم دختران و پسران در زمان ازدواج احساساتی عمل نکنند و نسبت به داشته های خود و میزان خواسته هایشان شریک زندگی خود را انتخاب کنند تا شاهد اختلاف نباشند و زندگی خوبی داشته باشند و اگر به اختلاف برخوردند با اعتماد به بزرگ ترها یا مشاوران ازدواج آن را برطرف کنند و دست به اقدامات هیجانی نزنند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

طراحی سایت تدبیرنت