رئیس جمهور بعدی ایران منم!
رئیس جمهور بعدی ایران منم!

خیل عظیم آدم‌ها شناسنامه به دست به سمت وزارت کشور روانه می شوند تا از شورای نگهبان مهر عدم احراز دریافت کنند و کسی نخواهد فهمید چرا هر دوره چنین می‌شود!

سنگ مفت گنجشک مفت انتخابات ریاست‌جمهوری

زیرنویسـخبر: برای جذب نیرو کادر مورد نیاز خود را با حساسیت ویژه و تخصص لازم گزینش می کنند؛ اما وقتی مدارک لازم برای شغل سرایداری بیشتر از نامزدی ریاست جمهوری است، چرا هر کسی ثبت نام نکند؟ هم فال است و هم تماشا.

و اینگونه خیل عظیم آدم‌ها شناسنامه به دست به سمت وزارت کشور روانه می‌شوند تا از شورای نگهبان مهر عدم احراز دریافت کنند و کسی نخواهد فهمید چرا هر دوره چنین می‌شود!

ساعت ۸ صبح تا ۱۸ بعداز ظهر ثبت نام‌ کاندیداها از طریق شبکه خبر ۲ به صورت زنده پخش می شود. در حالی‌که شما می توانید با مراجعه به سایت‌ها و یا شبکه‌های اجتماعی که اخبار وزارت کشور را انعکاس می دهند از اسامی ثبت نام کنندگان مطلع شوید و این پخش زنده هم دلیلی دیگر برای ازدحام برای ثبت نام نامزدی ریاست جمهوری است.

و این داستان قرار هست تا چند دوره‌ی دیگر ادامه داشته باشد؟

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.