کد خبر : 2349
تاریخ انتشار : پنجشنبه 17 بهمن 1398 - 2:01

انتشار رقم قراردادها بوی شیطنت و خیانت می‌دهد

انتشار رقم قراردادها بوی شیطنت و خیانت می‌دهد

به گزارش خبرورزشی، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دربی پایتخت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک بازی ویژه در پیش است، یکی از مهمترین بازی‌های آسیا و حتی جهان. دربی ایران قطعاً در جهان هم شناخته شده است و بینندگان زیادی خواهد داشت. دربی تهران یکی از مهمترین دربی‌های دنیاست. خوشحالم مقابل تیمی

گل‌محمدی: پرسپولیسی‌ها برنده به دنیا آمده‌اندبه گزارش خبرورزشی، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دربی پایتخت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک بازی ویژه در پیش است، یکی از مهمترین بازی‌های آسیا و حتی جهان. دربی ایران قطعاً در جهان هم شناخته شده است و بینندگان زیادی خواهد داشت. دربی تهران یکی از مهمترین دربی‌های دنیاست. خوشحالم مقابل تیمی قرار می‌گیریم که شرایط بهتری را نسبت به نیم‌فصل اول دارد و می‌توانیم خودمان را به خوبی مقابل استقلال محک بزنیم.

بازیکنانم ذهنیتی قوی دارند و برنده به دنیا آمده‌اند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش از نظر ذهنی و فوتبالی تیمی باکیفیت است و بازی‌های خوبی را ارائه کرده، گفت: امیدوارم بتوانیم از خصوصیات خوب‌مان در دربی استفاده کنیم و چهره خوبی را ارائه کنیم. ما بازیکنان باغیرتی داریم که در شرایط سخت، توانسته‌اند تصمیمات خوبی بگیرند و ذهنیتی قوی دارند. آنها یک جورهایی برنده به دنیا آمده‌اند. امیدوارم که فردا شاهد یک بازی خوب و تماشاگرپسند باشیم. ضمن اینکه امیدوارم هواداران دو تیم از بازی لذت ببرند و اینکه هواداران ما خوشحال به خانه برگردند.

از انتشار قراردادها بوی شیطنت و خیانت آمد
گل‌محمدی درباره انتشار رقم قراردادهای سرخپوشان و ناراحتی بازیکنان پرسپولیس تصریح کرد: فردا بازی مهمی در پیش داریم و دوست دارم بیشتر در مورد بازی صحبت کنم، اما انتشار قراردادها قبل از دربی عجیب بود و این همه وقت داشتند که این کار را انجام بدهند شاید بوی شیطنت و حتی بوی خیانت بیاید. فقط همین صحبت را می‌توانم انجام بدهم. بچه‌ها مشکلی ندارند و همان‌طور که گفتم از لحاظ ذهنی قوی هستند. آنها مشکلات سخت‌تر از این هم داشتند و این مسائل نمی‌تواند روی آنها تأثیر داشته باشد.

برای فوتبال مالکانه نیاز به زمان و تمرین است
وی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه تیم‌های تحت هدایت او فوتبال مالکانه را به نمایش می‌گذاشتند، اما در دیدارهای اخیر پرسپولیس چنین چیزی را شاهد نبودیم، گفت: برای فوتبال مالکانه نیاز به زمان و تمرین است و باید فرصت داشته باشید و مسابقه‌ای نیز در پیش نباشد. این کار نیاز است که پیش از فصل با انجام بازی‌های تدارکاتی بتوانید انجام بدهید، اما فکر کنید من ۱۰، ۱۲ روز قبل از بازی‌ها در تیم پرسپولیس حضور پیدا کردم و نمی‌توانستم در بحث مالکانه اصرار کنم. ممکن است از قابلیت‌هایی که بازیکان اکنون دارند کاسته شود، اما رفته رفته شرایط بهتر می‌شود. با این حال چیزی که مهم است استفاده از فرصت‌هاست. ما دفاع تیمی خوبی داریم و در انتقال به حمله قوی هستیم و سعی می‌کنیم از این قابلیت استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه مهدی ترابی در سایپا و نیم‌فصل اول در پرسپولیس در پست وینگر چپ بازی می‌کرد، اما اکنون در وینگر راست به میدان می‌رود، گفت: بازیکنان در جریان بازی جابه‌جا می‌شوند و بیش از نصف زمان بازی ترابی در جای خودش بازی می‌کند. وحید امیری در بازی با تراکتور سمت چپ بازی کرد و دیدید که پاس گل داد و گلزنی هم کرد و توانست از قابلیت‌های خودش استفاده کند. ترابی در سمت راست نیز تأثیرگذار است اما در جریان بازی جایش را با وحید امیری عوض می‌کند.

اگر لازم شد از استوکس استفاده می‌کنیم
گل‌محمدی در مورد اینکه آیا در بازی فردا از استوکس استفاده خواهد کرد یا نه، گفت: این بازیکن از لحاظ آمادگی بدنی شرایط خوبی ندارد و دو سه هفته نیاز به زمان دارد، اما فردا با ما خواهد بود و اگر لازم شد از او استفاده خواهیم کرد.

شرایط اوساگونا در ۲ بازی قبلی بد نبوده است
وی در رابطه با انتقادهای که از عملکرد اوساگونا می‌شود تصریح کرد: ما دو بازی است که انجام داده‌ایم و شرایط اوساگونا بد نبوده است. او در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان بهتر از بازی اول بود و رفته رفته به شرایط بهتری می‌رسد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه محمدحسن انصاریفرد مدیر عامل پرسپولیس گفته بود که پرداختی به بازیکنان و اعضای تیم را پیش از دربی به ۵۰ درصد برساند گفت: قول دادند که تا امروز این کار را انجام بدهند اما تا الان پیامکی نیامده است (باخنده)

گل‌محمدی در مورد اینکه چه نظری در مورد کنترل دوپینگ در دربی دارد، خاطر نشان کرد: این مسئله‌ای است که باید بررسی شود. این حساسیت برای کمیته پزشکی هم وجود دارد تا باعث شود تست‌های پزشکی انجام شود.

نوع تمرکز و عملکرد بازیکنان نتیجه دربی را مشخص می‌کند
وی در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه چرا دربی‌های اخیر کیفیت لازم را نداشت است، گفت: ذات دربی این است که هواداران، مربیان و بازیکنان می‌خواهند نبازند. همین مسئله باعث می‌شود ناخودآگاه احتیاط در دستور کار بازیکنان قرار بگیرد. گل نخوردن در ذات دربی است. دربی یک دیدار ویژه است و بازیکنان باید تمرکز بیشتری داشته باشند. نوع تمرکز و عملکرد بازیکنان نتیجه دربی را مشخص خواهد کرد. با توجه به نشانه‌هایی که وجود دارد فردا شاهد دربی خوبی خواهیم بود و به هواداران قول می‌دهیم که بازی زیبایی را شاهد باشند.

زیبایی‌های دربی را از بین برده‌اند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه ظاهراً دربی فردا نیز به مانند بازی رفت با مشکل بلیت‌فروشی روبه‌رو شده است و تماشاگران کمتری در ورزشگاه حضور خواهند داشت، تصریح کرد: شب گذشته بازی رفت را می‌دیدم. واقعاً دردناک بود که ورزشگاه صندلی‌های خالی زیادی داشت. نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاده است و باید فکری اساسی کنیم. اتفاقاً یکی از دربی‌های قدیمی را نگاه می‌کردم که خودم حضور داشتم و گلزنی کردم. در آن بازی بیش از صدهزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند. حس و حال دربی‌های قدیم با الان فرق کرده و امروز زیبایی‌های دربی را از بین برده‌اند. متأسفانه زیبایی فوتبال را می‌گیرند در صورتی که این فوتبال برای تماشاگران است و صرفاً نباید یک مسابقه برگزار شود. ما نباید مردم را از دیدن دربی محروم کنیم و باید فکری اساسی برای این مسئله داشته باشیم. هواداران دوست دارند دربی را از نزدیک ببینند.

برای دیدن ترکیب ما ۲۴ ساعت دیگر صبر کنید!
گل‌محمدی در مورد اینکه آیا بشار رسن در بازی فردا در ترکیب اصلی قرار دارد یا نه، گفت: برای دیدن ترکیب تیم ما ۲۴ ساعت دیگر صبر کنید!

حریف ما استقلال است، نه بازیکنی خاص
وی راجع به غیبت دیاباته در ترکیب استقلال و اینکه فرهاد مجیدی گفته است تیمش قوی‌ترین تیم لیگ است، خاطر نشان کرد: من در مورد بازیکن خاصی صحبت نمی‌کنم، چرا که حریف ما استقلال است، نه بازیکنی خاص! استقلال در بازی‌های اخیر خود نشان داده که یکی از بهترین تیم‌های لیگ است و در این مورد شکی وجود ندارد. اما شرایط دربی متفاوت است. آنها در چند سال اخیر نتوانسته‌اند در دربی‌ها پیروز شوند و به این خاطر تحت فشار قرار دارند. ما می‌توانیم از همین مسئله بهره برده و با تلاشی که در زمین خواهیم کرد نتیجه خوبی را کسب کنیم. دوست دارم بازی خوب و جذابی را شاهد باشیم و در نهایت پرسپولیس برنده شود.

سرمربی پرسپولیس در ارتباط با حضور مسعود ریگی و ارسلان مطهری دو شاگرد سابقش در ترکیب استقلال و اینکه او از لحاظ آماری با تیم‌های سابقش نتایج خوبی را مقابل استقلال کسب کرده است یادآور شد: راجع به گذشته صحبت کردن یک نوع وقت تلف کردن است. ما در حال حاضر فقط به بازی‌های مهمی که پیش رو داریم فکر می‌کنیم. هواداران همیشه از ما حمایت کرده و انرژی مثبت به ما تزریق کرده‌اند. انتظار ما این است که آنها فردا هم همین رویه را در پیش گرفته و استقبال خوبی از بازی به عمل بیاورند. پرسپولیس در این چند ساله اگر موفق بوده بیشتر به خاطر حمایت هوادارانش بوده است. بازیکنان تیم هم با مشکلاتی که وجود داشت و دارد تمام ذهنیت و تمرکز خود را روی بازی فردا قرار داده‌اند تا انشاءالله تماشاگرانمان راضی به خانه برگردند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

طراحی سایت تدبیرنت