کد خبر : 3105
تاریخ انتشار : جمعه 18 بهمن 1398 - 12:39

غلامپور: مادر و همسرم گفتند چرا چشمی را کتک زدی!

غلامپور: مادر و همسرم گفتند چرا چشمی را کتک زدی!

مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال استقلال گفت: درگیری و کتک زدن روزبه چشمی در شخصیت من نیست و صحنه‌ای که از تلویزیون پخش شد همه مخاطبان را به اشتباه انداخت. به گزارش وب‌زیرنویس، بهزاد غلامپور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص شهرآورد ۹۱، اتفاقاتی که در این دیدار افتاد و همچنین صحنه‌ای که در تلویزیون

مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال استقلال گفت: درگیری و کتک زدن روزبه چشمی در شخصیت من نیست و صحنه‌ای که از تلویزیون پخش شد همه مخاطبان را به اشتباه انداخت.

به گزارش وب‌زیرنویس، بهزاد غلامپور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص شهرآورد ۹۱، اتفاقاتی که در این دیدار افتاد و همچنین صحنه‌ای که در تلویزیون شائبه درگیری وی با روزبه چشمی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ایجاد کرد صحبت‌هایی انجام داده که متن آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در زیر می‌خوانید:

 ابتدا در مورد بازی صحبت کنید و چطور شد در آخرین لحظات پیروزی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از دست دادید؟

حق بچه‌های استقلال ۳ امتیاز بود و برد کمترین پاداشی بود که ما می‌توانستیم از این بازی بگیریم. متأسفانه در دقایق آخر دروازه تیم ما باز شد و حال ما بد شد.

 بعد از پایان مسابقه صحنه‌ای از تلویزیون پخش شد که ظاهرا شما با روزبه چشمی درگیر شده‌اید.

درست است. تصاویر به شکلی بود که انگار من روزبه چشمی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ زده‌ام. من و روزبه داشتیم با هم بحث فنی می‌کردیم که دست و پای ما همه با هم به حرکت درآمد (باخنده). واقعا فیلم به شکلی درآمد که انگار من چشمی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ زده‌ام، ولی چنین مسأله‌ای نبود. من شهامت آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارم که واقعیت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بگویم و زدن یک بازیکن نه در شأن من است و نه در شأن روزبه چشمی که چنین مسأله‌ای را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ببیند.

 اما زوایای دوربین واقعا به شکلی بود که همه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دچار اشتباه کرد.

شاید باور نکنید ولی تمام فامیل‌های ما، مادر و همسرم همه به من زنگ زدند و به من گفتند تو چه کار کردی؟ برای آنها قسم خوردم که این اتفاقی که شما می‌گویید درست نیست. همه می‌گفتند که من روزبه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ زده‌ام ولی انصافا اصلا چنین مسأله‌ای نبود.

 واقعا در آنجا چه صحبتی انجام شد که باعث عصبانیت چشمی شده بود؟

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هر چه بود تمام شد‌‌‌‌‌‌ و فقط یک بحث فنی صورت گرفت.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

 پرسپولیس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ چطور دیدید؟

پرسپولیس هم یک تیم قابل احترام بود و بازیکنان با کیفیتی داشت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، اما به نظرم دست ما کمی بسته است‌.

 چطور؟

متأسفانه در این شرایط کمی ما گیر کرده‌ایم. فکر می‌کنم مدیریت باشگاه از بازیکن گرفتن کمی غافل شد چون ما در پست‌هایی بازیکن می‌خواستیم اما باشگاه به فکر این موضوع نبود. ما کمی از بازیکن گرفتن عقب ماندیم و خواسته من از باشگاه این است که حواسش به تیم باشد چون ما در لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم و کارمان سخت است. حتما دیدید که ما دو سفر بسیار سخت در آسیا داشتیم و واقعا بازیکنان ما خسته بودند،‌ اما انصافا بچه‌ها سنگ تمام گذاشتند و باغیرت بازی کردند. از باشگاه می‌خواهم کمی به فکر ما هم باشد و تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تقویت کند.

شما فیلم خوشحالی‌تان بعد از گل اول‌تان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دیده‌اید؟

هنوز نه.

 نزدیک بود مجیدی مصدوم شود.

بله، من به هوا پردیم و غلت می‌زدم و از آن طرف هم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مجیدی جا خالی داد. نکته مهم این است که مجیدی مصدوم نشود و همین  که این اتفاق نیفتد برای من کفایت می‌کند.

در مورد صحنه‌های گل و عملکرد حسینی چه نظری دارید.

حسینی در این مدت عملکرد خوبی داشته و دیدید که در بازی اولمان در آسیا مقابل الکویت چقدر عالی کار کرد. در بازی دوم هم سنگ تمام گذاشت و من از او راضی هستم. پور حمیدی هم شرایط خوبی دارد و هر زمان که لازم باشد از او استفاده می‌کنیم.

در مورد داوری دربی چه صحبتی دارید؟

داوری هم خوب بود، ولی صحنه‌های ۵۰-۵۰ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به نفع حریف سوت می‌زد.

۴۴۱۶

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

طراحی سایت تدبیرنت